• Nowy

Interior Dressing 0,5 L

Evron
28,45 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

Evron Interior Dressing

Środek czyszcząco-konserwujący Evron Interior Dressing przeznaczony jest do pielęgnacji plastikowych elementów wewnątrz auta w jednym kroku. Starannie opracowana formuła pozwala połączyć mycie powierzchni kokpitu z jego impregnacją. Preparat dokładnie usuwa zabrudzenia i gwarantuje zabezpieczenie wewnętrznych plastików w samochodzie na jednym etapie. Kosmetyk bazuje na starannie wyselekcjonowanych składnikach, w tym także pochodzenia naturalnego. Łagodnie oddziałuje na delikatne powierzchnie wewnątrz pojazdu, jednocześnie skutecznie radząc sobie z zabrudzeniami. Dostępny w Vertion środek posiada wygodny dozownik ułatwiający aplikację.

Dzięki Interior Design czyszczenie i impregnacja wewnętrznych elementów plastikowych przebiegają sprawnie. Preparat zawierający naturalny olejek awokado Hass nie pozostawia smug na mytej powierzchni, skutecznie wypełniając mikrorysy i przywracając plastikom mocny kolor. Kosmetyk ma właściwości antystatyczne, dzięki czemu samochód na dłużej pozostaje czysty. Po jego zastosowaniu na plastikach pozostaje satynowy film ochronny, osłaniający je przed powstawaniem rys czy oddziaływaniem słońca.

W naszym sklepie Vertion znajduje się kilka wersji zapachowych produktu. Interior Design od Evron powstaje między innymi w wersji green tea, new car czy owocowej mango & avocado. Poprzez mycie i zabezpieczenie wewnętrznych plastików w samochodzie możesz zadbać też o zapach panujący w środku pojazdu. Wzmocni to efekt czyszczenia, dając pozytywne odczucia pasażerom już po otwarciu drzwi do samochodu.

Mycie i impregnacja wewnętrznych elementów plastikowych auta trwa kilka minut. Wystarczy, że niewielką ilość preparatu zaaplikujesz na kokpit i dokładnie wypolerujesz miękką ściereczką. Interior Design możesz używać bez względu na warunki panujące na zewnątrz, gdyż środek ten dobrze radzi sobie z różnym typem zabrudzeń. Dobrze usuwa kurz, osady z pyłku, a nawet lepkie plamy po rozlanych napojach.

Przechowywanie: produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze powyżej 5 stopni. TRWAŁOŚĆ PRODUKTU: 24 m-ce od daty produkcji.

Zastosowanie produktu: do elementów plastikowych wnętrza

Właściwości produktu

  • Skutecznie czyści i zabezpiecza elementy plastikowe
  • Wypełnia mikro rysy na czyszczonej powierzchni
  • Działa antystatycznie
  • Ma piękny zapach

Sposób użycia

  • Preparat gotowy do użycia
  • Należy nanieść preparat na suchą i czystą mikrofibrę
  • Przetrzeć po chwili i wypolerować powierzchnię

Interior Dressing 0,5 L

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Elementy plastikowe wnętrza
Właściwości produktu
Działa antystatycznie
Przyjemna kompozycja zapachowa
Skutecznie czyści i zabezpiecza elementy plastikowe
Wypełnia mikro rysy na czyszczonej powierzchni
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło