Środki do czyszczenia i konserwacji opon EVRON

Skorzystaj już teraz z atrakcyjnej oferty Vertion - zamów niezawodne oraz skuteczne preparaty do mycia i pielęgnacji opon marki EVRON. Są one w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami i pyłem hamulcowym osadzającym się na powierzchni gumy. To wysokiej klasy produkty stworzone z biodegradowalnych składników, a ich formuła jest całkowicie bezpieczna dla środowiska naturalnego i użytkowników. Preparaty te skutecznie usuwają wszelkiego typu zabrudzenia z powierzchni gumowych, nie naruszają ich struktury oraz tworzą specjalną barierę ochronną, która odtłuszcza i pozwala na dalsze zastosowanie odżywki. Produkt marki EVRON jest dedykowany specjalistom lubiącym dbać o swoje samochody (niezależnie od ich typu), a ponadto przywiązują dużą wagę do czystości opon i powierzchni gumowych. Skorzystaj już teraz z naszej oferty i postaw na nowoczesne oraz sprawdzone preparaty kosmetyczne premium do każdego auta. Marka EVRON to niezawodna linia produkowana przez Vertion.

Aktywne filtry

EVRON — skuteczna formuła i łatwe czyszczenie

Zawsze stawiamy na najlepsze rozwiązania, dlatego naszą linię kosmetyków samochodowych premium EVRON projektowaliśmy tak, żeby nie tylko radziła sobie z najgorszymi zabrudzeniami, ale także była łatwa w użytkowaniu. Piankowa konsystencja prezentowanych preparatów do mycia i pielęgnacji opon jest silnie nasycona tlenem, co sprawia, że doskonale utrzymuje się na powierzchniach pionowych (nawet do 10 minut) oraz natychmiast dociera do każdego zakamarka powierzchni gumowej. Z naszymi preparatami do pielęgnacji opon gruntownie pozbędziesz się najgorszych zabrudzeń, a jednocześnie zadbasz o piękny wygląd auta i usuniesz pył hamulcowy. Zapraszamy serdecznie do zainteresowania się naszą serią niezawodnych i wysokiej jakości kosmetyków EVRON, które są polecane przez wielu specjalistów. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swojego samochodu. Postaw na markę premium EVRON i zadbaj o czystość opon w Twoim pojeździe, to najlepszy wybór na polskim rynku.

Czyste opony. Jak tego dokonać?

Dla miłośników aut i detailingu opony to także obiekt skrupulatnej pielęgnacji. Można się dziwić, ale jeśli są zabłocone, to nie wpłyną pozytywnie na całościowy wizerunek. Choćby nie wiadomo jak błyszczące byłoby nadwozie i czyste wnętrze, nic to nie pomoże przy brudnych oponach. Słaby efekt murowany. Dlatego faktycznie warto zadbać o ich wygląd. Najlepiej kosmetykami premium. Wtedy mur-beton, że będzie pięknie.

Środki do czyszczenia opon profesjonalnej firmy Vertion

Jesteśmy dla Ciebie, aby dostarczać najlepszej jakości środki czyszczące i impregnujące, a także preparaty do czyszczenia opon. Stworzyliśmy markę polskich kosmetyków premium z własnymi, nowoczesnymi formułami. Dzięki naszej pasji potrafimy dać Tobie oraz innym właścicielom aut produkt klasy premium. Nieważne, czy posiadasz zabytkowe, luksusowe czy standardowe auto. Jeśli jesteś człowiekiem nastawionym na uzyskanie jak najlepszego efektu estetycznego, wtedy Twoja droga spotyka się z naszymi zaawansowanymi produktami. Wszystko dla Ciebie i Twojego auta.

Czyszczenie opon wymaga czasu i cierpliwości, ale z naszymi rozwiązaniami pójdzie Ci o wiele łatwiej. Pamiętamy o ochronie Twoich rąk, więc możesz czuć się bezpiecznie. Środowisko także jest bliskie naszemu sercu, dlatego wszystkie specyfiki nie wpływają niekorzystnie na glebę i środowisko wodne, dlatego że są biodegradowalne. Mówi się, że w przyrodzie nic nie ginie, a jednak z naszymi bezpiecznymi środkami jest inaczej.

Oprócz sprzedaży internetowej jesteśmy producentem. To daje nam przewagę nad innymi sprzedawcami, bo mamy pełną kontrolę nad naszą linią kosmetyków Evron i wiemy o nich wszystko. Wprowadzamy nasze rozwiązania w zakresie składu. Solidna wiedza fizykochemiczna połączona z pasją podszytą dużym doświadczeniem sprawia, że mamy pewność co do jakości preparatów. Klasa premium zobowiązuje. Nie jesteśmy z przypadku, jesteśmy pasjonatami takimi samymi jak Ty. Zaufaj naszym sprawdzonym preparatom. Sprzedajemy to, w co naprawdę wierzymy, bo sami to stworzyliśmy.

Moc piany – preparat do czyszczenia opon 

Evron Tire Cleaner to zaawansowany środek do czyszczenia opon, który swoją wyjątkową skuteczność opiera na aktywnej pianie. Specjalna formuła i technologia produkcji umożliwiają stworzenie substancji o wyjątkowych i skutecznych właściwościach. Preparat usuwa najcięższe zabrudzenia, dostając się do najmniejszych zakamarków w bieżniku opony. Jego zalety sprawiają, że jest niedościgniony w swoim działaniu. Ważną rzeczą jest to, że jego zaprojektowany skład nie powoduje żadnych uszczerbków na feldze czy na nadkolu. Pianka do czyszczenia opon działa tylko w miejscu jej przeznaczenia.

Optymalna konsystencja umożliwia długie utrzymywanie się piany w jednym miejscu, nawet do dziesięciu minut – zjawisko grawitacji i szybkiego spływania jest mu obce. Dlatego skutecznie dobiera się do najtrudniejszych, ukrytych zabrudzeń, rozpuszczając je dokumentnie. Penetracja samej powierzchni gumy także nie pozostawia cienia wątpliwości, że mamy do czynienia z wyjątkowym środkiem czyszczącym o bardzo precyzyjnym działaniu.

Jest to uniwersalny środek do czyszczenia opon, więc może służyć nie tylko czyszczeniu opon, ale także innych elementów gumowych.

Pracochłonne mycie opon stanie się łatwiejsze dzięki Evron Tire Cleaner. Zobaczysz znaczącą różnicę po pierwszym wypróbowaniu.

Sprawne czyszczenie preparatem Evron, sposób użycia – spray do czyszczenia opon

Preparat jest wygodnym środkiem w formie sprayu i przez to łatwo się nim czyści. Nie trzeba go rozwadniać, od razu jest gotowy do użycia. Wydajny specyfik, który nanosi się na opony. Tworząca się aktywna piana usuwa zabrudzenia. Czas oczekiwania po naniesieniu wygodnym aplikatorem to około 5-7 minut, przy czym nie należy dopuścić do zaschnięcia. Następnie należy przystąpić do czyszczenia za pomocą szczoteczki, pędzelka lub czyściwa. W końcowym etapie trzeba spłukać dokładnie wszystkie powierzchnie opony za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem. Wszelkie czynności związane z czyszczeniem powinny mieć miejsce w pomieszczeniu z odpowiednią cyrkulacją powietrza. Także nie wolno narażać preparatu na bezpośredni kontakt z promieniami słonecznymi.

Nasze preparaty do czyszczenia opon dadzą idealny efekt, ale jak jeszcze można o nie zadbać? 

Poza wysiłkiem, aby Twoje opony były po prostu ładne, warto też pomyśleć o zadbaniu o ich właściwości jezdne. Złe obchodzenie się i przechowywanie doprowadza do kiepskiego stanu ogumienia, co rzutuje także na brzydki wygląd. Dlatego warto poświęcić czas, bo oprócz aspektów wizualnych przede wszystkim na pierwszym miejscu powinno być bezpieczeństwo w czasie jazdy.

Na samym początku warto dobrać właściwe opony, z odpowiednimi parametrami. Główne punkty to szerokość, profil i średnica felgi w Twoim aucie. Dobrze też pamiętać o odpowiedniej wartości indeksu nośności oraz prędkości.

Sprawdzaj ciśnienie regularnie, jazda na kapciu niszczy oponę i jest niebezpieczna. Przy wymianie opon lepiej wymienić także zawory, koszt jest mały a bezpieczeństwo jazdy pewniejsze. 

Żywotność swoich opon zwiększysz także dzięki prawidłowemu wyważeniu i zbieżności kół.

Dla swojego bezpieczeństwa wymieniaj opony, kiedy wysokość bieżnika osiągnie 1,6 mm. Na wielu z nich masz wskaźnik w postaci wypustka, zrównanie się z nim bieżnika oznacza informację, że należy wymienić opony.

Warto posiadać zadbane opony, bo podkreślą całościowy, elegancki wygląd auta. Bez tego efekt i praca związana z detailingiem auta są zniweczone.

My znamy się na rzeczy, Ty znasz się na swoim aucie, chcesz, żeby miało efektowny wygląd. My dostarczymy Ci odpowiednie, kompleksowe środki, Ty wykonasz resztę dobrej roboty. Ty i My, czyli RAZEM stanowimy dobry team pasjonatów detailingu. Nasze kosmetyki Evron, także do opon będą skutecznym narzędziem w Twoich rękach.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło