• Nowy

Spray Magic Wax 0,3 L

Evron
70,72 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

Evron Spray Magic Wax

Produkt stworzony, dla wszystkich osób, które mają mało czasu na pielęgnację samochodu, natomiast cenią sobie długotrwały efekt czystego samochodu. 

W Auto Detailingu każdy etap pielęgnacji samochodu służy innym celom. W kontekście zabezpieczenia karoserii przed brudem i mikrouszkodzeniami najważniejszy jest ostatni krok. To, jakich używamy tzw. last step products, przekłada się bezpośrednio na to, przez jak długi okres utrzymują się efekty zabiegów detailingowych. Warto więc postawić na środek do zabezpieczania lakieru, który działa kompleksowo i możliwie jak najdłużej.

Właśnie te kryteria posłużyły jako wytyczne do opracowania preparatu Evron Spray Magic Wax. Jako jeden z niewielu środków dostępnych na rynku stanowi on jednocześnie hydrofobowe i hydrofilowe zabezpieczenie lakieru samochodu. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że preparat czyni karoserię niepodatną na destruktywne działanie wody, obniżając ryzyko wystąpienia ognisk korozji (hydrofobowość). Jednocześnie lakier zyskuje właściwości samooczyszczania i odbijania nadmiaru promieni ultrafioletowych (hydrofilowość).

Jako hydrofobowe i hydrofilowe zabezpieczenie lakieru samochodu Evron Spray Magic Wax świetnie łączy się i potęguje działanie wcześniej nałożonych powłok ceramicznych, kwarcowych, hydrofobowych, hydrofilowych, a także wosków. Co więcej – dzięki uniwersalnej konsystencji i funkcjonalnemu dozownikowi możesz go bez problemu nałożyć na kłopotliwe powierzchnie, takie jak chrom czy szkło bez obaw o powstanie smug. 

Możliwość bardzo dokładnego dawkowania preparatu sprawia, że jego zużycie następuje bardzo powoli. Z kolei dzięki długo utrzymującemu się efektowi jest on obecnie jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań na rynku. Formuła Evron Spray Magic Wax zabezpiecza karoserię dosłownie przed wszystkimi czynnikami destruktywnymi: kurzem, wodą, pyłami, a także promieniami słonecznymi czy zanieczyszczeniami organicznymi.

Jeśli zależy Ci na pięknym, nieskazitelnym i odpornym na brud lakierze – wypróbuj niepowtarzalną formułę marki Evron, którą możesz zakupić w sklepie internetowym Vertion.

Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze powyżej 5 stopni. Trwałość produktu wynosi 24 m-ce od daty produkcji.

Zastosowanie produktu: Nadwozie

Właściwości produktu

  • Długotrwały efekt czystego samochodu
  • Zabezpiecza karoserię
  • Posiada wzmocnioną formułę hydrofobową i hydrofilową
  • Nadaje piękny blask, pogłębia kolor

Sposób użycia

  • Środek pielęgnacyjny gotowy jest od razu do użycie, nie trzeba go rozcieńczać
  • Należy nanieść preparat na czysty i odtłuszczony lakier pojazdu, najlepiej za pomocą mikrofibry
  • Kosmetyk samochodowy można także nanieść na czystą i mokrą powierzchnię, a następnie spłukać wodą pod ciśnieniem
  • Trwałość powłoki zależy od wcześniejszego przygotowania powierzchni, sposobu mycia oraz warunków atmosferycznych.

Spray Magic Wax 0,3 L

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Nadwozie
Właściwości produktu
Długotrwały efekt czystego samochodu
Nadaje piękny blask, pogłębia kolor
Posiada wzmocnioną formułę hydrofobową i hydrofilową
Zabezpiecza karoserię
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło