Środki do czyszczenia felg EVRON

Środki kosmetyczne naszej produkcji to świetny wybór, jeżeli chcesz zadbać o porządek w swoim samochodzie, a także marzysz o tym, żeby auto świetnie prezentowało się wizualnie. Preparaty do mycia i pielęgnacji felg są opracowane według specjalnej formuły, która nie tylko dobrze utrzymuje się na powierzchniach pionowych, ale też szybko usuwa najtrudniejsze zabrudzenia i nie wpływa negatywnie na strukturę felg. Kosmetyki do felg marki EVRON są silnie nasycone tlenem, dlatego ich regularne stosowanie pozwoli na uniknięcie powstawania wżerów oraz sprawi, że kolejne mycie i pielęgnowanie kół będzie już znacznie łatwiejsze. Z marką EVRON skończy się tolerowanie brudnych felg - gwarantujemy, że będziesz zadowolony z możliwości naszych nowoczesnych preparatów kosmetycznych. Marka Evron to idealny wybór dla Ciebie - sprawdzone produkty zamówić już teraz w Vertion. Nasze preparaty są w pełni bezpieczne i nietoksyczne, spełniają normy jakościowe polskie oraz europejskie.

Aktywne filtry

EVRON — wysokiej jakości skład

Skład produktów jest dla nas najważniejszy, dlatego tworząc linię EVRON zadbaliśmy nie tylko o skuteczne działanie kosmetyków samochodowych w zderzeniu z największymi zabrudzeniami na felgach, ale także o Twoje bezpieczeństwo. Wysoką jakość naszych preparatów do mycia i pielęgnacji felg potwierdzają dotychczasowi klienci, którzy z chęcią je wykorzystują zarówno w popularnych modelach aut, jak i w luksusowych wersjach, przy czyszczeniu prawdziwych klasyków oraz pojazdów zabytkowych. Prezentowane kosmetyki spełniają wszelkie normy jakościowe, jednocześnie cały czas rozwijamy ich formułę tak, żeby jeszcze szybciej radziła sobie z zabrudzeniami oraz efektywniej dbała o wygląd felgi samochodowej. Marka kosmetyków EVRON to najlepszy wybór na rynku. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i gwarantujemy, że Twoje auto po zastosowaniu naszych kosmetyków będzie prezentowało się wspaniale. EVRON to marka premium dla każdego profesjonalisty!

Jak wyczyścić i utrzymać felgi w perfekcyjnym stanie?

Czyste i lśniące felgi cieszą oko, natomiast brudne i zmatowiałe nie. Nie jest to tylko związane z systematycznym czyszczeniem. Sama woda z płynem nic nie da, gdy masz do czynienia z poważnym zanieczyszczeniem. Chęci i dobry płyn do czyszczenia felg, najlepiej klasy premium, to efekt murowany.

Funkcje, rodzaje, parametry felg – kosmetyki do felg

Przed opisaniem kosmetyków do felg wypadałoby się dowiedzieć coś o nich samych. Wydawać by się mogło, że to prosta rzecz – felga, na niej opona i jedziemy. Bardzo uproszczony obraz, bo jest to walcowana cześć, która przenosi siłę z piasty koła. Dlatego musi to być wytrzymały element, który co więcej w momencie obracania się zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, chłodząc rozgrzane klocki hamulcowe. Pod względem materiałowym rozróżniamy felgi wykonane z aluminium oraz ze stopów metali.

Parametry, które pozwalają na wybór i zakup konkretnej felgi to:

  • średnica i szerokość obręczy, obie wartości mierzone są w calach;
  • ET – czyli głębokość osadzania na piaście;
  • rozstaw otworów mocujących;
  • ilość otworów na piaście;
  • średnica otworu centrującego.

Wszystkie wymiary oprócz zaznaczonych w calach są w milimetrach.

Współczynnik osadzenia felgi oznacza, jak głęboko znajdzie się felga w nadkolu auta. Może być schowana albo wychodzić poza nadkole.

Należy rozważnie dobierać felgi, aby uniknąć problemu na przykład ściągania z nich opony.

Felgi ze względu na sposób wykonania dzielimy na kute, rolowane i odlewane. W sprzedaży są felgi jednoczęściowe, dwuczęściowe oraz hybrydowe.

Odwieczny problem. Felga stalowa czy aluminiowa? – kosmetyki do felg aluminiowych

Dla ludzi ceniących sobie wygląd, czyli jak mniemamy temat bardzo dotykający Ciebie, wybór nie jest jednak problemem. Aluminiowe felgi wyglądają elegancko i estetyczne, dlatego zaczęły wypierać wersje stalowe. 

Wadą alufelg jest ich cena. Mogą być także wrażliwe na błoto pośniegowe, które zawiera sól rozsypywaną po ulicach miast. Jednak dobre felgi pokrywane są trzema zabezpieczającymi lakierami i to powoduje zniknięcie problemu. Należy uważać na sposób ich zakładania, aby nie doprowadzić do uszkodzeń.

Najlepsze alufelgi składają się z trzech części: środek felgi nazywany rotorem oraz wewnętrzna i zewnętrzna obręcz. Skręcane są najczęściej tytanowymi śrubami.

Felgi aluminiowe zwykle produkowane są w technologii niskociśnieniowej. Stop metalu jest wtryskiwany do formy.

Z kolei felgi stalowe mają dużą wytrzymałość i są szeroko dostępne. Trwałość to ich bardzo ważna zaleta, dlatego są montowane w autach terenowych, gdzie jazda po trudnym terenie poddaje je maksymalnym obciążeniom. Ich największą zaletą jest cena. Wadą jest oczywiście wygląd, trudniejsza konserwacja i zbyt mała plastyczność.

Czy warto naprawiać uszkodzoną felgę? – preparat do felg

Estetyka jest ważną rzeczą, o którą można dbać cały czas, stosując nasze profesjonalne produkty. Natomiast pytanie, czy warto próbować niwelować uszkodzenia? Na pewno nie warto się za to brać, jeśli nie jest się fachowcem. Szukaj warsztatów, które posiadają certyfikaty. Nie daj się zwieść stwarzaniem pozorów profesjonalnego zakładu. Tam nie uświadczysz dobrych maszyn. Efektem będą mizerne skutki na przykład spawania alufelg czy proszkowego malowania felg stalowych. Kieruj się popularnością i poleceniami konkretnych warsztatów.

Nie należy naprawiać znacznie uszkodzonych felg, dlatego że zbytnia ingerencja w i tak już słabą konstrukcję spowoduje kolejne uszkodzenie. Taka naprawa nic nie da oprócz poniesionych kosztów.

Warto pamiętać, że aluminiowe felgi wyższej klasy mają lepszą wytrzymałość mieszanki stopu i z tego tytułu bardziej nadają się do renowacji.

W przypadku głęboko porysowanych, pękniętych felg należy się zastanowić nad kupnem nowych.

Polskie kosmetyki w klasie premium – środki do czyszczenia felg

Auto zadbane to duma i radość, jednak efekt bardzo słabnie przy zaniedbanych felgach. Ze względów estetycznych są to elementy, które mają kolosalny wpływ na wygląd samochodu. Koneserzy detailingu wiedzą, ile potrzeba wysiłku i czasu, aby zadbać o swoje felgi. Dlatego dajemy Wam idealne rozwiązania, które odświeżą nawet bardzo zaniedbane alusy i felgi stalowe.

Jesteśmy polską firmą Vertion. Posiadamy sklep internetowy z kosmetykami do aut. Szczycimy się także tym, że jesteśmy producentem tychże preparatów, więc wiemy, co Wam dajemy. Wdrożone kontrole i skrupulatne testowanie wykazują, czy proces produkcyjny przebiega prawidłowo. Daje nam to pełną wiedzę o jakości na produkcji i miksturze. Mamy własne formuły kosmetyków. Opieramy się na gruntownej wiedzy, doświadczeniu i miłości do czystych i zadbanych aut. Rozwój naszych kosmetyków to połączenie solidnej praktyki z teorią związaną z fizykochemią. 

Nasze produkty powstają na bazie najlepszych, sprawdzonych substancji. Stawiamy na wysoką jakość, ale nijak ona by się miała, gdybyśmy nie przyjęli przede wszystkim priorytetu bezpieczeństwa. Specyfiki są niegroźne dla skóry, nie podrażniają jej. Nasza dbałość nie kończy się na człowieku, myślimy perspektywicznie, bo zależy nam na czystym i zdrowym otoczeniu. Z ekologią nam bardzo po drodze. Wszystkie nasze kosmetyki są biodegradowalne i nie powodują żadnego uszczerbku na przyrodzie.

Strong Wheel Cleaner – dobry środek do czyszczenia felg aluminiowych

Nasza linia kosmetyków premium – Evron opartych na nowoczesnych komponentach pozwoli Twoim felgom przeżyć drugą młodość, a właścicielom nowych umożliwi pielęgnację, która oprócz efektu świeżości przyniesie także ochronę. Preparaty usuną wszelkie zabrudzenia, kurz i pył z klocków hamulcowych.

Polecamy skuteczny środek do felg Strong Wheel Cleaner, które ma silne działanie polegające na usuwaniu zanieczyszczeń. Aktywna piana działa za Ciebie, rozpuszczając kompletnie brud. Przy swojej mocy jest delikatny dla każdego rodzaju felg. Nie zostawia żadnych przebarwień ani smug. Wygodny aplikator pomaga w czyszczeniu i dotarciu do trudno dostępnych miejsc.

Jest wysoko wydajny i przez swoje duże stężenie posiada silne właściwości usuwania najtrudniej przylepionego brudu.

Preparat do czyszczenia felg w postaci aktywnej piany skutecznie opiera się grawitacji, utrzymując się na felgach nawet do dziesięciu minut. Zatem płyn do mycia felg już w postaci piany ma czas, aby dotrzeć do najtrudniejszych zanieczyszczeń, nawet takich jak pył z klocków hamulcowych czy pierwsze ogniska korozji. Częste używanie ochroni felgi przed wżerami i zabezpieczy przed zabrudzeniem. Świetna formuła idealnie sprawdzi się do różnego typu felg, zapewniając wysoką skuteczność. 

Środek do felg Blood Rim – specjalista od trudnych zabrudzeń

Znasz pewnie problem osadzających się, metalicznych cząstek na powierzchni felg? Nie musisz się już z tym męczyć i próbować je nadaremno doczyścić. 

Bloody Rim to jest to, czego potrzebujesz. Wysoce zaawansowany środek do czyszczenia felg załatwi problem nalotu raz na zawsze. Jego siła polega na dokładnym zwilżeniu powierzchni. Żelowa konsystencja utrzymuje się na feldze długo i pozwala skutecznie działać, docierając w miejsca trudno dostępne. 

Nazwa preparatu wywodzi się od procesu pozbywania się metalicznych cząsteczek. Pojawiający się kolor czerwony na feldze z aktywnym produktem oznacza postępujące usuwanie zanieczyszczeń. Możesz śledzić krwistą czerwień w celu zorientowania się, jak bardzo Twój preparat musi się napracować, aby uzyskać efekt świeżości i nowości.

Jest to mocno chemiczny, drażniący specyfik, ale dbamy o komfort użytkowników, dlatego niwelujemy nieprzyjemne zapachy dodatkową formułą. 

Nasze produkty do felg nasycone są tlenem. Przy regularnym ich używaniu, zabezpieczysz się przed wżerami. Każde następne mycie będzie łatwiejsze, więc warto.

Środki do czyszczenia felg klasy premium Evron dają Ci gwarancję, że masz produkt najlepszej jakości oraz stworzony przez pasjonatów dla pasjonatów.

Jak używać środków do felg Evron? – kosmetyki do czyszczenia felg 

Nasze sprawdzone i specjalistyczne produkty do felg opierają się na aktywnej pianie. Nie używasz szczotki i nie niszczysz powierzchni, tylko za pomocą aplikatora umieszczasz na feldze płyn, który zamienia się w pianę.

Dzięki gęstej konsystencji, piana nie zsuwa się w pionie w dół, tylko przez długi czas utrzymuje się, rozpuszczając największe zabrudzenia. Płyn do felg należy pozostawić przez około 5-7 minut, nie doprowadzając do jego zaschnięcia.

Po wszystkim czyścimy felgę za pomocą pędzelka albo czyściwa i spłukujemy ją dokładnie wodą pod wysokim ciśnieniem.

Pamiętaj, aby czyszczenie wykonywać w wentylowanych pomieszczeniach. Staraj się unikać bezpośredniego narażenia na słońce.

Na koniec miej satysfakcję ze świetnego efektu. Zadbane felgi dzięki naszym preparatom gwarantowane.

Felgi pod względem wizualnym są bardzo mocnym akcentem auta. Oczywiście dzieje się tak, gdy są czyste i błyszczące. Z naszymi środkami do czyszczenia felg Evron nie musisz się bardzo wysilać, aby osiągnąć olśniewające wrażenie. Z odświeżonymi felgami Twoje auto zwiększy swoją atrakcyjność. Nasze produkty mają wyjątkowe formuły, które powodują dużą wydajność i skuteczność. Z nami pielęgnujesz felgi i zabezpieczasz je przed rdzą i brudem. Postaw na jakość i niezawodność! 

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło