Środki do mycia szyb i luster samochodowych EVRON

Z kosmetykami premium EVRON zadbasz nie tylko o linię nadwozia i wnętrze auta, ale także o szyby, przy okazji zwiększając bezpieczeństwo swoje oraz współpasażerów. W sklepie Vertion możesz zamówić już teraz pełen zestaw preparatów do pielęgnacji szyb, które są przeznaczone do wszystkich modeli samochodów i można je z wielkim powodzeniem stosować o różnych porach roku. Przy myciu szyb ważna jest temperatura oraz rodzaj zabrudzenia, dlatego, zamiast korzystać z kosmetyków uniwersalnych, postaw na nowoczesną formułę produktów kosmetycznych EVRON, które są idealne do użytkowania w okresie jesienno-zimowym lub wiosenno-letnim. Składniki naszych preparatów kosmetycznych są biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska naturalnego, a ponadto ich właściwości odtłuszczające pozwalają na skuteczne usunięcie trudnych zabrudzeń z powierzchni wewnętrznej oraz zewnętrznej szyby. Jeżeli chcesz mieć czystą szybę przez cały, to koniecznie zainwestuj w kosmetyki EVRON.

Aktywne filtry

EVRON — idealne czyszczenie powierzchni szyby

Nowoczesna formuła naszych produktów została specjalnie zaprojektowana tak, żeby usuwała najtrudniejsze zabrudzenia oraz pozwalała skutecznie pozbyć się smug i resztek po owadach. Preparaty do pielęgnacji szyb marki EVRON są polecane przez wielu specjalistów i naszych klientów - Ty również możesz już teraz korzystać ze sprawdzonych markowych kosmetyków do każdego typu samochodu. Kosmetyki do szyb EVRON mają właściwości antystatyczne i radzą sobie ze specyficznymi zaburzeniami występującymi o danej porze roku. Produkty te przechodziły testy i spełniają normy jakościowe obowiązujące w naszym kraju oraz na terenie całej Unii Europejskiej. Postaw na sprawdzoną formułę kosmetyków premium EVRON i ciesz się niezawodnymi preparatami do szyb. Gwarantujemy pełne zadowolenie z użytkowania naszych produktów i wysoką jakość zastosowanych składników.

Jak uzyskać czyste i przejrzyste szyby w aucie?

Czysta szyba w samochodzie jest na wagę złota. Jest dużo zachodu z tym, aby zapewnić jej przejrzystość i blask, tym bardziej przy długiej eksploatacji. Widoczność jest gorsza w wyniku parowania, deszczu i zanieczyszczeń. Jak sobie poradzić, aby poprawić swoje bezpieczeństwo na drodze? Rozwiązania, czyli różne preparaty do szyb samochodowych znajdziesz w tekście.

Skąd to parowanie szyby? Odwieczny problem wpływający na komfort jazdy – środek do czyszczenia szyb samochodowych

Czemu szyba paruje głównie w zimie? Para to skroplona woda. Powietrze przyjmuje odpowiednią ilość wilgoci. Dla wyższych temperatur jego pojemność jest większa. W momencie nasycenia wodą i zetknięcia się z chłodniejszym powietrzem czy ciałem następuje wykraplanie w postaci właśnie pary. Takie chłodniejsze miejsce jest na powierzchni szyby, która w zimie jest barierą między cieplejszym wnętrzem, a znacznie chłodniejszym otoczeniem.

Problem parowania zwykle związany jest z nieodpowiednią cyrkulacją powietrza w aucie. Może to być także spowodowane zbyt dużą wilgotnością na przykład w wyniku transportu mokrego psa, którego sierść cały czas paruje. Dobrym patentem na takie sytuacje jest użycie klimatyzacji z nawiewem na szybę. Dostarcza ona suchego powietrza, które bardzo chłonie wilgoć.

Jednak w zimie używanie chłodzenia może być niekomfortowe i nieprzyjemne. Dlatego warto poszukać lepszego, pewniejszego rozwiązania.

Bezpieczeństwo na drodze z niewidzialną wycieraczką – środek do szyb samochodowych

Glass Sealant, czyli nasza niewidzialna wycieraczka bardzo pomoże każdemu kierowcy na drodze. Wydajne i proste w użyciu rozwiązanie naniesione na szybę powoduje powstanie ochronnej powłoki. Bariera ta ma właściwości hydrofobowe. Efekt działania preparatu jest widoczny w czasie deszczu, gdzie drobinki i kropelki nie zatrzymują się i swobodnie spływają. Co ważne, para nie osadza się na szybach. Zyskujesz lepszą widoczność, komfort jazdy i bezpieczeństwo.

Niewidoczny film na szybie zabezpiecza przed brudem w postaci kurzu i nalotów. Problem z zalegającymi owadami także się skończy, bo środek ułatwia ich usuwanie.

W zimowe nieprzyjemne dni pozwoli Ci na dłuższy sen w mroźne poranki – koniec z odmrażaniem i skrobaniem. Preparat zabezpiecza przed osadzaniem się szronu.

Tak! Dobrze, o wiele lepiej widzisz! Dzięki preparatowi Glass Sealant twoje auto będzie bezpieczniejszym środkiem poruszania się.

Preparaty z linii Evron dobre na wszystko – płyn do mycia szyb samochodowych

Postaw na wydajny i skuteczny środek do czyszczenia szyb jesienią i zimą – Glass Cleaner Winter. W tych trudnych okresach drogowych, gdzie przez gorszą widoczność uwaga jest mniejsza, potrzebujesz właśnie takiego preparatu z aplikatorem. Umożliwi Ci on zachowanie czystych szyb, dzięki czemu będziesz widział znacznie lepiej, co jest tak ważne dla bezpieczeństwa Twoich bliskich i Ciebie.

Specjalna formuła powoduje, że oprócz tego, że Twoje szyby są idealnie czyste, to jeszcze nie parują. Jest to produkt ze specjalnymi składnikami, które poradzą sobie z najtrudniejszym brudem. Jego właściwości fizykochemiczne są niezmienne, także dla niskich temperatur, nie traci swoich walorów po naniesieniu na szybę i dalej spełnia swoje funkcje.

Pamiętaj, jeśli coś jest do wszystkiego, to zwykle jest do niczego. Dlatego nie wierz w uniwersalne płyny, które można stosować o każdej porze roku. Taki specyfik ma właściwości wypośrodkowane, czyli co najwyżej wszędzie działa średnio. Rozwiązanie to nie sprawdza się w szczególności w ciężkich warunkach zimowych, gdzie potrzebny jest dobry środek.

Takim skutecznym preparatem jest Glass Cleaner Winter. Co ważne można go stosować wewnątrz i na zewnątrz szyby.

Preparat ten możesz użyć w najgorsze mrozy. Nie musisz czekać i go podgrzewać, jest zawsze gotowy do działania. Odtłuszcza i usuwa zabrudzenia na szybie skutecznie za pierwszym razem. Wszelkie smugi wyczyścisz od razu, bez uciążliwego czyszczenia. Produkt ma właściwości antystatyczne, nie pozostawia po sobie żadnych przebarwień, plam czy smug.

Wiosna, lato – preparat do czyszczenia szyb samochodowych

Warto dbać o szyby swojego auta przez cały rok, bo zapominanie o tym doprowadzi w końcu do ich opłakanego stanu w postaci rys z brudem. Trzeba o tym pamiętać zarówno w słoneczne dni, jak i po przeciwnej stronie – w czasie zimy z opadami śniegu czy deszczu. Takie momenty podkreślają, jak bardzo potrzebna jest czysta, przeźroczysta szyba i pokazują jak bardzo maleje widoczność i bezpieczeństwo przy jej zaniedbaniu.

Dlatego zaufaj naszemu kosmetykowi Glass Cleaner Summer do czyszczenia takich powierzchni.

Jego formuła jest stworzona dla odpowiedniej temperatury szyby i do rodzaju zanieczyszczeń w tym okresie.

Tak samo jak omawiany środek dla okresu zimowego, letni odpowiednik może być stosowany także na zewnątrz.

Również dzięki bezpiecznemu składowi możesz czuć się komfortowo po jego użyciu. Jest on bezpieczny dla zdrowia i przyrody, to środek biodegradowalny.

Nie wchodzi w żadną reakcję z szybą, karoserią i plastikowymi wykończeniami czy innymi elementami. Są one odporne na jego działanie – pozostają w nienaruszonym stanie i wyglądzie.

Jest to środek antystatyczny, zabezpiecza przed kurzem i brudem, nie pozostawia żadnych smug.

Oba preparaty należy nanieść na mikrofibrę lub szybę i czyścić okrężnymi ruchami do uzyskania idealnego efektu.

Szyba daje Ci widoczność, która jest tak ważna w czasie jazdy. Dlatego warto zaopatrzyć się w płyn do czyszczenia szyb samochodowych premium do car detailingu, który zapewni najwyższą ochronę przed zanieczyszczeniami, wodą czy szronem.

Nasza linia kosmetyków Evron do szyb zagwarantuje odpowiednią pielęgnację. Docenisz te produkty, bo są kompleksowe, łatwe użyciu i przy tym profesjonalne. Z nami jazda autem będzie znacznie przyjemniejsza. Opieramy skład o nasze wypracowane formuły, które doskonalimy dla Ciebie.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło