Szybka i skuteczna pielęgnacja kół EVRON

Skorzystaj z możliwości, jakie oferują kosmetyki do pielęgnacji kół marki EVRON i zadbaj o swoje felgi oraz opony skutecznie usuwając pył i zabrudzenia wynikające z codziennego użytkowania samochodu. Nasze środki są nie tylko bezpieczne i stworzone z najlepszych na rynku składników, ale także pozwalają błyskawicznie pozbyć się wszelkiego brudu i pyłu z klocków hamulcowych. Konsystencja preparatów bardzo łatwo się nakłada na opony lub felgi, a duży wybór różnych opakowań oraz rodzajów produktów z pewnością umożliwi Ci znalezienie tego odpowiedniego. Nasze kosmetyki to idealny wybór dla Twojego samochodu. Systematyczne stosowanie sprawdzonych preparatów sprawi, że auto będzie dobrze wyglądało, a ponadto znacznie poprawi się również bezpieczeństwo Twoje i współpasażerów. Zamów je już teraz, aby nie tracić czasu na dalsze poszukiwania!

Aktywne filtry

EVRON — przyjemny zapach i doskonały skład kosmetyków

Skład naszych kosmetyków został opracowany tak, aby nie tylko skutecznie radziły sobie one z największymi zanieczyszczeniami, ale także były bezpieczne w użytkowaniu, a ich zapach podczas czyszczenia nie był drażniący dla Twojego nosa. Dlatego, jeżeli zależy Ci na skutecznym kosmetyku, to zamów preparaty premium do pielęgnacji kół marki EVRON, które natychmiastowo poradzą sobie z największymi i najtrudniejszymi do usunięcia zabrudzeniami powstającymi na felgach i oponach. Nasz nowoczesny kosmetyk do pielęgnacji kół sprawi, że Twoja felga będzie wreszcie pięknie lśniła, a Twoje auto będzie się dobrze prezentowało w czasie jazdy, na parkingu lub przed domem. Proponowane przez nas preparaty bez problemu utrzymują się na powierzchniach pionowych. Marka kosmetyków EVRON to świetny wybór dla Twojego samochodu - konkretne produkty możesz zamówić już teraz w serwisie Vertion.

Jak zadbać o estetykę kół?

Koła to bardzo ważne elementy pojazdu. Bez nich nie ruszy się z miejsca i są odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo.

Zwykle nikt nie dba o ich wygląd. Ale jeśli jesteś miłośnikiem detailingu, to jak cała rzesza zapaleńców, nie jesteś nikim. Dla nas liczy się efekt całościowy. Wraz z oponami i felgami.

Linia profesjonalnych kosmetyków – środek do mycia kół

Dbając o wygląd opon, doradzamy produkty naszej polskiej firmy Vertion oparte na specjalnej, stworzonej przez nas formule z linii kosmetyków Evron.

Do felg polecamy Strong Wheel Cleaner. To preparat świetnie działający przy mocnych zabrudzeniach. Jest to aktywna, gęsta piana, której nie stanie na drodze żadne zanieczyszczenie. Nie musisz szorować i niszczyć felg, wystarczy, że naniesiesz ją i chwilę poczekasz na rozpuszczenie brudu.

Do czyszczenia opon sprawdź Evron Tire Cleaner, który jest skutecznym, także aktywnym środkiem. Dotrze do wszystkich zakamarków i sprawi, że Twoje opony będą czyste, jakby nie były używane od nowości.

Mycie opon dla niektórych jest delikatnie mówiąc dziwne. Jednak nasza grupa wie, że to my mamy rację! Wystarczy popatrzeć na efekt. Na efekt naszych kosmetyków Evron. Spróbuj! Będziesz zadowolony!

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło