Preparat do usuwania owadów z karoserii EVRON

Chcesz pozbyć się pozostałości po owadach, a dotychczas stosowane przez Ciebie preparaty okazały się zbyt słabe? Postaw na kosmetyki premium EVRON i ciesz się niezawodną formułą, która skutecznie radzi sobie z najgorszymi zabrudzeniami oraz jest bezpieczna dla środowiska naturalnego. Z naszymi kosmetykami usuwanie owadów stanie się dziecinnie proste. Prezentowany preparat marki EVRON jest idealny nie tylko do czyszczenia szyb, ale także usuwa śladów po owadach z karoserii samochodowej, lamp, grilli oraz elementów plastikowych. EVRON to profesjonalna linia kosmetyczna, co sprawi, że będziesz pod wrażeniem skuteczności naszych płynów i pianek. Dlatego też, jeżeli lubisz porządek i dbasz o swój samochód, zainwestuj w sprawdzone preparaty dostępne w ofercie serwisu Vertion.

Aktywne filtry

EVRON — nowoczesne preparaty z biodegradowalnym składem

Opracowana przez nas formuła kosmetyczna EVRON idealnie sprawdzi się do mycia i pielęgnacji karoserii, szyb oraz innych powierzchni w samochodzie. Z naszymi kosmetykami błyskawicznie usuniesz owady z szyby, karoserii oraz świateł i nie pozostawisz po tym smug. Skład naszych kosmetyków samochodowych obejmuje wyłącznie biodegradowalne substancje, które nie tylko radzą sobie z resztkami po owadach, ale także są całkowicie neutralne dla środowiska naturalnego. Warto ponadto wspomnieć o tym, że nasze kosmetyki samochodowe EVRON spełniają najwyższe standardy jakościowe i normy wymagane na terenie naszego kraju oraz w Unii Europejskiej. Jeżeli masz więcej pytań na temat dostępnych produktów, to skontaktuj się z biurem obsługi klienta telefonicznie lub mailowo. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze stosowania naszych kosmetyków samochodowych. Wybierz wysoką jakość i zamów już teraz preparaty marki EVRON w Vertion.

Dobry środek do usuwania owadów z samochodu. Jak poradzić sobie z uciążliwymi insektami na szybie i karoserii?

W szczególności latem na karoserii auta pojawia się spędzający sen z powiek problem. Sprawa się rozbija właśnie o rozbijające się na szybie i nadwoziu owady. Podróżując, ciągle mamy do czynienia z dużą ilością owadów, które osadzają się na szybie i karoserii. 

Jest to sprawa problematyczna, trudno usunąć insekty, równocześnie dbając o jakość lakieru. Dlatego przedstawimy, jak poradzić sobie z takim uciążliwym problemem. Nie stawiamy na typowe środki, które nic nie dają. Damy Ci o wiele więcej – gwarantowaną skuteczność.

Szeroki asortyment linii kosmetyków premium oraz także skuteczny środek do usuwania owadów z karoserii

Jesteśmy polską firmą Vertion specjalizującą się w produkcji wyspecjalizowanych kosmetyków premium linii Evron. Mamy szeroką ofertę, która sprawi, że Twój samochód stanie się bardziej atrakcyjny. Oprócz specyfiku na owady nasze car detailingowe produkty zajmą się karoserią oraz wnętrzem Twojego auta. Nie zapominamy o felgach i oponach.

Formuła naszych środków, które tworzymy, zawiera w swoim składzie nowoczesne substancje czynne, które poradzą sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń.

Pomimo że środki są bardzo silne i dosyć często żrące, nie powodują żadnego dyskomfortu w powonieniu, bo zapach substancji aktywnych niwelujemy innymi składnikami. 

Nie jest nam także obojętna przyroda, wszystkie nasze kosmetyki są biodegradowalne. 

Preparat do usuwania owadów z karoserii – jak nie należy usuwać owadów z karoserii?

Zmora każdego kierowcy zaczynająca się w ciepłe dni. Pozostałości po owadach na szybie i karoserii to widok bardzo szpecący i wpływający na widoczność. Istnieje dużo sposobów na poradzenie sobie z tym problemem, w tym także dużo tych złych.

Żeby dowiedzieć się, jak nie postępować z nadwoziem, należy zrozumieć, jaki wpływ mają rozbite owady na lakier.

Soki zgniecionych owadów posiadają tę kiepską właściwość, że niestety rozpuszczają lakier, powodując wżery. Dlatego czyszczenie fizyczne czy skrobanie może pogorszyć sytuację, powodując pęknięcia lakieru.

Jednym z najgorszych rozwiązań jest użycie myjki ciśnieniowej. Działając tak dużą siłą na karoserię, w której są wtopione resztki owadów, powodujemy ich usunięcie, ale wraz z lakierem. Jest to bardzo niebezpieczne i nie przynosi żadnych korzyści, tylko same straty.

Reasumując, mechaniczne metody radzenia sobie z takim typem problemu odpadają, bo zamiast pomagać, uszkadzają strukturę lakieru. Tu potrzeba rozwiązań chemicznych.

Skuteczny płyn do usuwania owadów z samochodu marki Evron

Owady na karoserii i szybach to uciążliwa sprawa. Wiele środków jest za słabych, ale nie nasz. Zachęcamy do zaopatrzenia się w Evron Insect Remover.

Nie tylko w gładki sposób usunie owady, ale swą skuteczność udowodni na lampach, grillu oraz innych elementach z tworzyw sztucznych.

Sekret tego preparatu to zaawansowana formuła sprawiająca łatwe wnikanie w zanieczyszczenia, co ułatwia o wiele bardziej usuwanie ich, przy równoczesnym nieuszkadzaniu lakieru. Skład zawiera specjalne substancje powierzchniowo czynne, dlatego żadne owady na nadwoziu już się nie uchowają.

Środek nie działa tylko i wyłącznie na pozostałościach po owadach, ale również usuwa inne zabrudzenia.

Chcesz zadbać porządnie o wygląd swojego auta? To używaj regularnie naszych kosmetyków, takich jak prezentowany środek do usuwania owadów z karoserii. Częsta pielęgnacja powoduje, że zachowujemy ciągły efekt nowości i każde użycie specyfiku jest łatwiejsze niż sporadyczne zajmowanie się autem, co może spowodować nieodwracalne, negatywne skutki.

Jak używać Evron Insect Remover? – środek do czyszczenia owadów z karoserii

Preparat ma wygodny aplikator, dlatego nie będziesz się musiał zastanawiać, jak go użyć. Nie musisz przygotowywać substancji czynnej, żadne rozwadnianie, mieszanie nie wchodzi w rachubę. Jest to substancja działająca od razu, w każdym momencie gotowa do użycia. Aby podziwiać siłę działania kosmetyku, należy spryskać powierzchnię. Mocna formuła środka działa momentalnie i precyzyjnie. Po odczekania około pięciu, siedmiu minut (nie dopuszczając do zaschnięcia preparatu) należy dokładnie spłukać miejsce, w których dokonano aplikacji. Mycie polega na spryskiwaniu wodą pod wysokim ciśnieniem. Po tym prostym procesie dostrzeżesz nieskazitelne czyste szyby i karoserię, wolne od owadów i zanieczyszczeń.

Teraz już wiesz, jak skutecznie radzić sobie z insektami na szybie, karoserii, grillu i innych elementach plastikowych. Nasze rozwiązanie nie niszczy ani nie odbarwia żadnej powierzchni, działa tylko na zabrudzenia w postaci resztek owadów oraz innych zanieczyszczeń. Postaw na polską markę, która zajmie się pielęgnacją każdej części Twojego auta. Nasze środki czyszczą i konserwują. Car detailing nie ma dla nas żadnych tajemnic. Zachowaj świeżość swojego samochodu z naszą kolekcją Evron.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło