Kosmetyki do usuwania nieprzyjemnych zapachów w samochodzie EVRON

Twój samochód zaczyna nieprzyjemnie pachnieć? Zawieszenie kolejnego odświeżacza powietrza, który kupisz na stacji benzynowej, nie jest już skuteczne? Użycie odświeżaczy powietrza w celu zniwelowania nieświeżego zapachu wnętrza samochodu może wywołać efekt odwrotny od zamierzonego!

Nieprzyjemny zapach może pochodzić z wielu źródeł. Jedzenie, napoje, pleśń, dym, sierść zwierząt domowych ą głównymi przyczynami nieprzyjemnego zapachu unoszącego się w samochodzie. Dobrą wiadomością jest to, że mamy dla Ciebie odpowiednie kosmetyki neutralizujące nieprzyjemne zapachy w samochodzie marki EVRON. To sprawdzone i pewne rozwiązanie, które pomoże skutecznie pozbyć się nawet najbardziej nieprzyjemnego zapachu.

Aktywne filtry

Neutralizator zapachów do auta. Co powoduje nieprzyjemne zapachy?

Rozlane jedzenie i napoje są główną przyczyną powstawania plam i przykrych zapachów we wnętrzu auta. Na szczycie listy znajduje się kawa, która powoduje większy problem, jeśli zawiera mleko. Wszystko produkty białkowe należy traktować ostrożnie, gdy są spożywane w samochodzie. Rozlane jedzenie i napoje mogą przyciągać owady i gryzonie, zwiększając nieprzyjemny zapach, gdy zostawiają odpady w pojeździe. Sierść psów i kotów gromadzi się w samochodzie i może brzydko pachnieć, gdy jest mokra.

Wielu kierowców i pasażerów cierpi na alergie na zwierzęta domowe. Dokuczliwe objawy alergii mogą być niebezpieczne podczas jazdy. Utrzymywanie wzroku na drodze jest trudne, gdy masz atak kichania wywołany alergią. Kolejną przyczyną nieprzyjemnych zapachów może być dym. Bez względu na to, co jest palone w samochodzie, utrzymujące się zapachy będą się unosić na zawsze. Dym przedostaje się do prawie każdego centymetra wnętrza samochodu. Od dywanu po podsufitkę, każda powierzchnia wewnętrzna wymaga głębokiego czyszczenia, aby mieć szansę na usunięcie zapachu dymu. Palenie, gdy działa ogrzewanie lub klimatyzacja, potęguje problem. Dym pozostawia pozostałości wewnątrz otworów wentylacyjnych i innych elementów klimatyzacji.

Kolejną przyczyną nieprzyjemnych zapachów jest pleśń. Może rozwijać się tam, gdzie gromadzi się wilgoci we wnętrzu samochodu. Wilgoć może pochodzić z rozlanych napojów, deszczu, śniegu lub ogólnej wysokiej wilgotności. Jedną z największych przyczyn pleśni jest śnieg i woda, które są wnoszone do auta na powierzchni butów. Nagromadzenie wilgoci na dywanie jest poważnym problemem i powodem nieprzyjemnych zapachów. Oprócz wyeliminowania przyczyn brzydkich zapachów, do ich skutecznej neutralizacji i usuwania nieprzyjemnych zapachów z samochodów polecamy kosmetyki marki EVRON. Środek Evron Odor Off Microbidicial ma właściwości mikrobójcze, jest łatwy w aplikowaniu i trwale usuwa nieprzyjemne zapachy.

Pochłaniacz zapachów do samochodu. Jak zapobiegać nieprzyjemnym zapachom?

Pierwszym krokiem do zapobiegania nieprzyjemnym zapachom z samochodu jest ograniczenie przyczyn ich powstawania. Możesz częściej odkurzać wnętrze, aby zminimalizować gromadzenie się sierści zwierząt. Niewielkie nakłady pracy mogą znacznie pomóc w utrzymaniu wnętrza samochodu bez brzydkiego zapachu. Z drugiej strony trudniej jest uniknąć niektórych przyczyn jak woda na podeszwach butów. W tym wypadku, jeśli pojawią się nieprzyjemne zapachy, to do ich neutralizacji polecamy produkty marki EVRON.

Kolejną rzeczą, którą możesz zrobić, aby zminimalizować powstawanie nieprzyjemnych zapachów, jest ograniczanie jedzenia i picia w aucie. To jeden z najłatwiejszych sposobów na utrzymanie czystości wnętrza samochodu. Picie samej wody w samochodzie to świetny nawyk, który radykalnie zmniejsza ryzyko powstawania plam i nieprzyjemnych zapachów, jeśli część wody się rozleje. W przypadku rozlania należy natychmiast wytrzeć nadmiar wilgoci ręcznikiem.

Sucha żywność, taka jak paluszki lub płatki zbożowe, spowoduje mniej problemów, niż np. kawałek pizzy czy danie obiadowe wzięte na wynos w restauracji. Opakowania gotowych przekąsek raczej nie mają odrażającego zapachu, więc niebezpieczeństwo rozkładu zapomnianego jedzenia pod siedzeniem nie jest tak wysokie w porównaniu z produktami o wyższej zawartości wilgoci. Czasami zapachy żywności mogą zostać uwięzione w samochodzie na krótko, np. gdy idziesz na zakupy spożywcze lub odbierasz jedzenie na wynos. W tym wypadku do ich neutralizacji również najlepsze będą kosmetyki marki EVRON.

Odświeżanie zapachu w samochodzie. Wypróbuj produkty EVRON

Preparaty i kosmetyki EVRON poradzą sobie z najbardziej nieprzyjemnymi zapachami. Ich zadaniem nie jest tylko chwilowa neutralizacja zapachu, ale ich całkowite usunięcie z wnętrza auta. Bogata oferta EVRON to preparaty, które poradzą sobie z neutralizacją zapachów pochodzących od potu, moczu, dymu papierosowego, odorów gnilnych oraz brzydkich zapachów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Już teraz sprawdź naszą ofertę pochłaniaczy zapachów do samochodów i wybierz coś odpowiedniego dla siebie.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło