Preparaty zimowe do szyb EVRON

Seria naszych kosmetyków do mycia szyb jest dedykowana profesjonalistom i sprawdza się o każdej porze roku. Skorzystaj już teraz z możliwości, jakie oferuje Vertion i zamów preparaty zimowe EVRON, które skutecznie radzą sobie w trudnych warunkach jesienno-zimowych i zapewnią Ci większe bezpieczeństwo oraz widoczność na drodze. Specjalnie dobrane składniki mają nie tylko właściwości antyseptyczne oraz są biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska naturalnego, ale także doskonale działają w niskich temperaturach i przy znacznej wilgotności. Badania wielokrotnie wykazały, że w skutecznym czyszczeniu szkła duże znaczenie mają temperatura oraz rodzaj opadów, dlatego, zamiast korzystać z płynów uniwersalnych, najlepiej postaw na zimowe kosmetyki do szyb EVRON. To kosmetyczna linia premium, która skutecznie zadba o czystość Twojego samochodu. Nie trać czasu na inne kosmetyki, wybierz nowoczesną formułę zaprojektowaną z myślą o pielęgnacji aut.

Aktywne filtry

Evron — skuteczne czyszczenie szyb zimą

Twoja szyba samochodowa powinna być zawsze czysta, zwłaszcza ta przednia i nie powinieneś oszczędzać na jakości stosowanych produktów. Każdy z preparatów zimowych z serii EVRON skutecznie radzi sobie z zabrudzeniami pojawiającymi się w okresie jesienno-zimowym i z pewnością będziesz pod wrażeniem, jak szybko usuwa je z powierzchni zewnętrznej oraz wewnętrznej. EVRON to nie tylko duży wybór dobrze czyszczących i pielęgnujących samochodów kosmetyków, ale także nowoczesna receptura, która zawiera same biodegradowalne składniki. Jest ona bezpieczna zarówno dla Ciebie, jak i dla środowiska naturalnego. Pamiętaj, żeby przed pierwszym użyciem zapoznać się ze wszystkimi informacjami zawartymi na etykiecie. Skorzystaj już teraz z naszej oferty i zamów profesjonalne kosmetyki premium do szyb EVRON. Z naszymi produktami możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie się zawsze doskonale prezentował.

Jakim preparatem czyścić szyby zimą?

Utrudniona widoczność na drodze w zimie nie zawsze jest spowodowana tylko i wyłącznie aurą. Można zadbać o jakość oraz czystość szyb, co może przynieść zbawienne skutki.

Płyn do szyb samochodowych zimowy – gwarancja czystości

Glass Cleaner Winter to bardzo ważny środek na zimę. Dzięki niemu zachowasz doskonałą przejrzystość szyb i uzyskasz lepszą widoczność, która tak bardzo rzutuje na bezpieczeństwo osób podróżujących w aucie. Specjalny skład powoduje, że szyby nie parują, tworzy się powłoka, która ma właściwości hydrofobowe. Preparat działa w niskiej temperaturze, więc niepotrzebne jest jego podgrzewanie. Jest antystatyczny, dlatego kurz potem nie osiada. Nie pozostawia smug i usunie najtrudniejszy brud. Można go stosować na zewnątrz i wewnątrz.

Jazda w zimie jest uciążliwa, dlatego warto się skupić na drodze, a nie na brudzie na szybie. Z naszym preparatem pozbędziesz się nawet największych zanieczyszczeń, a frustrująca para wodna zniknie.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło