• Nowy

Panel Wipe 0,5 L

Evron
29,26 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

Evron Panel Wipe

Produkt dedykowany do finalnej inspekcji lakieru.

Punktem wyjściowym przed nałożeniem zabezpieczenia na plastikowe elementy nadwozia samochodu powinno być jego precyzyjne odtłuszczenie. Przeprowadzenie takiego zabiegu pozwoli zmaksymalizować korzyści wynikające z impregnacji plastikowych elementów pojazdu. Sięgnięcie po środek do odtłuszczania nadwozia samochodu, taki jak Evron Panel Wipe, to wyraz najwyższej troski o swoje auto. Jeżeli zatem zależy Ci na tym, aby plastikowe elementy nadwozia były jak najdłużej w doskonałym stanie – wówczas zastosowanie preparatu odtłuszczającego do lakieru będzie jednym z kroków pielęgnacyjnych, które pozwolą Ci utrzymać pojazd jak najdłużej w doskonałym stanie.

Panel Wipe to produkt, który nie tylko dokładnie odtłuszcza elementy nadwozia, ale także precyzyjnie je oczyszcza. To z kolei stanowi bazę do dalszych zabiegów, które będziesz chciał przeprowadzać w swoim pojeździe. Ten preparat odtłuszczający do lakieru jest w pełni bezpieczny dla Twojego samochodu. Korzyścią dla użytkownika jest to, że bardzo łatwo się go nakłada; produkt nie zostawia też nieestetycznych smug.

To jednak nie koniec korzyści – dla zapewnienia przyjemnych doznań podczas stosowanie Panel Wipe możesz też liczyć na przyjemny zapach – ten środek do odtłuszczania nadwozia samochodu został bowiem uzupełniony także przyjemną dla powonienia kompozycją zapachową. Preparat odtłuszczający do lakieru od Evron powstał z myślą o tych osobach, które szukają kosmetyków samochodowych premium. Cała linia została opracowana w taki sposób, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Podczas opracowywania składu nie bez znaczenia pozostaje także kwestia troski o środowisko. Połączenie tych dążeń zaowocowało powstaniem produktu dla osób, które szukają najlepszej ochrony dla swojego auta. Polska produkcja i składniki najwyższej jakości odpowiadają za bezpieczeństwo zarówno użytkownika, jak i poszczególnych elementów pojazdu. Jeżeli zatem szukasz odpowiedniego środka do pielęgnacji swojego auta – sprawdź, co może Ci zaoferować marka Evron.

PRZECHOWYWANIE:

Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temp. powyżej 5˚C. Trwałość produktu wynosi 24 miesiące od daty produkcji na opakowaniu.

Zastosowanie produktu: Nadwozie

Właściwości produktu

  • Dokładnie odtłuszcza oraz oczyszcza
  • Świetnie przygotowuje powierzchnie przed następnie nakładanym zabezpieczeniem
  • Bezpieczny, nie pozostawia smug
  • Przepiękna kompozycja zapachowa

Sposób użycia

  • Preparat gotowy do użycia
  • Spryskać na czystą i chłodną powierzchnię, następnie za pomocą czystej i delikatnej mikrofibry usuwamy nadmiar produktu
  • Aplikację wykonać tylko w wentylowanym pomieszczeniu, unikać bezpośredniego narażenia na słońce

Panel Wipe 0,5 L

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Nadwozie
Właściwości produktu
Bezpieczny, nie pozostawia smug
Dokładnie odtłuszcza oraz oczyszcza
Przepiękna kompozycja zapachowa
Świetnie przygotowuje powierzchnie przed następnie nakładanym zabezpieczeniem
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło