Środki do czyszczenia tapicerki skórzanej EVRON

Skórzana tapicerka w samochodzie nie tylko podkreśla piękno wnętrza pojazdu. Łatwiej się czyści niż siedzenia wykonane z tkaniny i trudniej jest ją poplamić. Zwiększa również wartość pojazdu przy odsprzedaży. Jednak czynniki zewnętrzne mogą mieć negatywny wpływ na wygląd i trwałość skórzanej tapicerki. Na przykład światło słoneczne i ciepło mogą z czasem powodować blaknięcie i pękanie skóry. Niewłaściwe i rzadkie czyszczenie może również z czasem spowodować jego uszkodzenie. Czym czyścić tapicerkę skórzaną? Polecamy nasz środek do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej. Poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami i jest bezpieczny w stosowaniu

Aktywne filtry

Preparat do czyszczenia tapicerki skórzanej. Jak często używać?

Częstotliwość czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej zależy głównie od następujących czynników: częstotliwość użytkowania pojazdu, klimatu w Twojej okolicy, liczby pasażerów oraz obecność dzieci i zwierząt. Na przykład, jeśli codziennie korzystasz z samochodu samodzielnie, zalecamy czyszczenie skóry raz na sześć miesięcy. Jeśli jednak mieszkasz w miejscu, gdzie jest dość sucho i słonecznie, konieczne jest czyszczenie skórzanych siedzeń co trzy miesiące. Jeśli mieszkasz w słonecznej okolicy i codziennie używasz samochodu do przywożenia dzieci, sam jeździsz do pracy, zabierasz swojego zwierzaka do weterynarza, wtedy zalecane jest comiesięczne czyszczenie.

Preparat do czyszczenia tapicerki skórzanej — zadbaj o skórzane siedzenia

Skórzana tapicerka jest zwykle postrzegane jako bardziej luksusowa opcja w samochodach i zwykle kosztują więcej. Sam materiał jest droższy. Skóra nadaje pojazdowi bogatszy charakter i wygląd. Skórzane siedzenia są znacznie łatwiejsze do czyszczenia i bardzo odporne na plamy. Tego rodzaju tapicerka jest również odporna na zapachy, które mogą pochodzić z plam i pasażerów, którzy je powodują. Skórzane siedzenia lepiej reagują na podgrzewanie siedzeń, jeśli często korzystasz z tej funkcji. Czyszcząc skórzane siedzenia samochodowe, potrzebujesz tylko wysokiej jakości środka czyszczącego. Polecamy płyn do czyszczenia tapicerki skórzanej marki EVRON. Świetnie poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, pozostawiając przyjemny zapach.

Skóra jest droższa od innego rodzaju obicia. Naprawa lub wymiana w razie konieczności również więcej kosztuje. Skóra może również mieć wyraźny zapach, zwłaszcza gdy jest nowa. Reaguje na temperaturę, więc skórzane siedzenia mogą być bardzo zimne i łamliwe w zimie, a nawet poparzyć gołą skórę latem, gdy są pozostawione w bezpośrednim świetle słonecznym. Ekspozycja na słońce może również zmatowić, odbarwić lub wybielić skórzane siedzenia. Skóra może również negatywnie reagować na stały nacisk i zużycie, takie jak fotelik samochodowy.

Korzyści z używania preparatu do czyszczenia tapicerki skórzanej

Skóra jest delikatna i łatwo może zostać uszkodzona przez wiele czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Dlatego wymaga odpowiedniej pielęgnacji i ochrony. Jednak w przeciwieństwie do naszej skóry, skóra nie jest żywa. W ten sposób nie otrzymuje naturalnie żadnych składników potrzebnych do zachowania jej w dobrej kondycji. Skóra łatwo wysycha i sztywnieje. Bez odpowiedniej ochrony będzie nadmiernie wchłaniać wodę. W takim przypadku skóra stanie się krucha.

Używanie środek do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej EVRON wyeliminuje ryzyko, na jakie może być narażona skóra. Jego składniki zostały tak dobrane, aby był łatwo wchłaniany przez tkaninę. Pomaga odżywić skórę, utrzymując ją zdrową od wewnątrz. Dzięki temu nie wysycha i nie sztywnieje. Stosowanie płynu do czyszczenia tapicerki EVRON przywraca również elastyczność jej włóknom. Dzięki temu skóra nie staje się łamliwa. Ponadto sprawia, że ​​skóra jest mocniejsza i trwalsza. Ponadto użycie tego preparatu ochroni tkaninę przed brudem i plamami.

EVRON — najlepszy sposób na pielęgnacje tapicerki skórzanej

Nasze kosmetyki do pielęgnacji tapicerki skórzanej, to kosmetyki premium. Są cenione przez wielu Klientów, którzy chętnie po nie wracają. Jeżeli chcesz cieszyć się czystą i świetnie wyglądającą tapicerką, to postaw na kosmetyki z naszego sklepu. Preparaty do tapicerki skórzanej produkowane są z najwyższej jakości składników, które są nietoksyczne i bezpieczne dla skóry. Nie tylko poradzą sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, ale również pomogą skórze odzyskać jej pierwotny kolor i blask. Kosmetyki linii EVRON polecamy do usuwania plam po olejach, kawie i sokach. Nadają się do skóry naturalnej i sztucznej. Preparaty sprzedajemy w praktycznych opakowaniach o pojemności 0,5 litra. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i zakupów.

Jeżeli masz jakieś pytania i wątpliwości co do wyboru odpowiedniego preparatu, to zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół to ekipa profesjonalistów, która chętnie pomoże w wyborze. Jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło