Profesjonalne preparaty do czyszczenia i pielęgnacji plastiku, chromu i drewna w samochodzie

Jeśli deska rozdzielcza jest pokryta zanieczyszczeniami i panuje na niej bałagan, wygląda bardzo nieestetycznie. Może też wpłynąć na widoczność drogi i przyczynić się do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Dlatego ważne jest regularne czyszczenie deski rozdzielczej i elementów plastikowych. Nie tylko zapobiegnie to wyżej wymienionym zdarzeniom, ale będzie również dobre dla utrzymania odpowiednich warunków higienicznych w aucie. Pozytywnie wpłynie na funkcjonowanie układu oddechowego podróżujących zwłaszcza w przypadku chorób takich jak astma.

Ogólnie rzecz biorąc, preparat do czyszczenia deski rozdzielczej sprawi, że jazda będzie przyjemniejsza, wygodniejsza i bezpieczniejsza. Ponadto profesjonalny środek do czyszczenia kokpitu linii EVRON może skrócić przyszłe czyszczenie, ponieważ nie pozwala gromadzić się dużej ilości brudu. Kiedy chcesz sprzedać swój samochód, łatwiej znajdziesz kupca, gdy widzą utrzymaną w czystości i odpowiednio konserwowaną deskę rozdzielczą.

Aktywne filtry

Płyn do czyszczenia deski rozdzielczej. Dlaczego warto polerować deskę rozdzielczą?

Dobry środek do czyszczenia plastików w samochodzie utrzymuje je w dobrym stanie. Tworzy powłokę ochronną, która sprawia, że ​​powierzchnia jest odporna na wodę i brud, a także zapobiega blaknięciu, przedwczesnemu starzeniu i pękaniu. Co więcej, może również estetycznie upiększyć deskę rozdzielczą, przywracając jej kolor i połysk oraz ukrywając rysy.

Kosmetyki do deski rozdzielczej. Jaki jest szybki i łatwy sposób na utrzymanie deski rozdzielczej w czystości?

Gdy nie masz czasu na czyszczenie wnętrza samochodu, możesz użyć mikrofibry w połączeniu z płynem do czyszczenia deski rozdzielczej. Kosmetyki do deski rozdzielczej sprawiają, że czyszczenie powierzchni jest bardzo szybkie i łatwe i są gotowe do użycia od razu po otwarciu preparatu. Kosmetyki EVRON są bezpieczne w użyciu na różnych powierzchniach. Nadają się do czyszczenia elementów drewnianych, plastikowych i chromowanych. Zapewniają również ochronę przed promieniowaniem UV.

Czyszczenie deski rozdzielczej. Chroń auto przed słońcem.

Średni wiek samochodów na drogach to około 16 lat. W ciągu tych kilkunastu lat pojazdy spędzają większość czasu na słońcu i są stale pod działaniem promieniowania UV. Promienie UV reagują z polimerami w plastikowej desce rozdzielczej w procesie zwanym degradacją polimeru, wysuszając plastik i powodując, że staje się on sztywny, łamliwy i odbarwiony.

Ekspozycja na promieniowanie UV nie jest jedynym powodem uszkodzenia deski rozdzielczej. Promieniowanie podczerwone ze słońca może spowodować gwałtowny wzrost temperatury wewnątrz samochodu i jeszcze bardziej negatywnie wpływać na plastikowe powierzchnie. Latem wysokie temperatury mogą powodować nagrzewanie się składników elementów plastikowych zwanych plastyfikatorami, aż odparują z deski rozdzielczej. Plastyfikatory są odpowiedzialne za utrzymywanie miękkości i elastyczności tworzyw sztucznych wewnątrz samochodu, co oznacza, że ​​deska rozdzielcza stanie się jeszcze bardziej sucha i krucha, aż w końcu zacznie pękać. Pęknięta, wyblakła deska rozdzielcza nie tylko wpływa na wygląd samochodu, ale także stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa. Na desce rozdzielczej znajdują się ważne elementy Twojego samochodu, w tym poduszki powietrzne, więc ostatnią rzeczą, jaką chcesz zobaczyć, jest pęknięty ten element auta. Sposobem na ochronę przed tego rodzaju uszkodzeniami, jednocześnie utrzymując elastyczność, połysk i nawilżenie plastików w aucie jest stosowanie środków do pielęgnacji deski rozdzielczej.

Kosmetyki EVRON. Plastik, chrom i drewno

Jeżeli chcesz cieszyć się dobrze wyglądającym samochodem przez lata postaw na kosmetyki do pielęgnacji kokpitu EVRON. Środki do czyszczenia drewna, plastiku i chromu już teraz możesz zamówić w serwisie Vertion. Dostępne są w opakowaniach o pojemności 0,5 litra. Nasze produkty premium doskonale radzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Przeznaczone są do regularnego stosowania nie tylko przez profesjonalistów, ale też wszystkich, którzy chcą cieszyć się zadbanym, świeżym wnętrzem. Kosmetyki premium linii EVRON są niezawodne i dają szybkie efekty. Są przyjazne dla środowiska i nadają się do czyszczenia wnętrza każdego samochodu.

Kosmetyki EVRON — skuteczny i łatwy sposób na utrzymanie czystości w swoim pojeździe

Czym wypolerować chromowane elementy? Wypróbuj kosmetyki EVRON. Skutecznie usuwają najtrudniejsze zabrudzenia z elementów plastikowych drewnianych i chromowanych. Oprócz zdolności czyszczących wypełnią rysy, a także przywrócą kolor do pierwotnego stanu.

Kosmetyki EVRON polecamy między innymi ze względu na ich skład. Naturalne składniki i olejki sprawiają, że oprócz korzyści konserwujących preparat zostawia przyjemny zapach. Preparaty dostępne są w kilku konfiguracjach i przyjemnych nutach zapachowych. Znakomicie sprawdzają się do czyszczenia listew chromowanych, elementów drewnianych i plastikowych. Pozostawiają satynową warstwę ochronną, która pomaga zachować wnętrze auta w nienagannym, idealnym stanie. Sprawdź ofertę preparatów do czyszczenia deski rozdzielczej w sklepie Vertion już teraz i wybierz coś odpowiedniego do swojego pojazdu!

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło