Jako polska firma z wieloletnim doświadczeniem dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zadowalały nawet najbardziej wymagających konsumentów. W Vertion Group zajmujemy się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości preparatów wytwarzanych pod okiem specjalistów.

Wysokiej jakości preparaty przeznaczone do czyszczenia samochodów i nie tylko produkujemy z ekologicznych składników, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla środowiska. W Vertion Group dążymy do celu, oferując kosmetyki samochodowe, tworzone z pasją.

Wykorzystując nasze preparaty z serii EVRON, możesz sprawić, że nawet najstarszy samochód będzie wyglądać prawie jak nowy. Jako polski producent profesjonalnych kosmetyków samochodowych i nie tylko stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, co wyróżnia naszą markę.

Co nas wyróżnia wśród konkurencji?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji kosmetyków samochodowych oraz chemii użytkowej wyróżnia nas przede wszystkim wykwalifikowana kadra pracowników, nowoczesne zaplecze maszynowe oraz maksimum zaangażowania w wykonywaną pracę. Dążymy na sam szczyt, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze preparaty do car detailingu oraz czyszczenia samochodów. Jeśli tak jak my stawiasz na bezpieczeństwo użytkowania kosmetyków samochodowych oraz biodegradowalność, koniecznie sprawdź ofertę produktów, które oferujemy.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło