• Nowy
Tire Cleaner 0,5 L

Tire Cleaner 0,5 L

Evron
29,26 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

Evron Tire Cleaner

Produkt do bezpiecznego i wyjątkowo skutecznego usuwania zanieczyszczeń z opon samochodowych i elementów gumowych. 

Czysty samochód to nie tylko lśniąca karoseria, pozbawione zabrudzeń felgi, świeże i estetyczne wnętrze. Nawet jeśli otaczasz swój samochód szczególną dbałością i troską, cały efekt Twoich wysiłków zniweczyć mogą rzucające się w oczy silne zabrudzenia opon. Czyszczenie opon jest jednak pracochłonne i trudne – warto więc zaopatrzyć się w wysokiej jakości preparat czyszczący elementy gumowe. Jeśli poszukujesz środka szczególnie skutecznego i łatwego w użyciu, warto wybrać preparat klasy premium – środek do czyszczenia opon Evron Tire Cleaner. Jego działanie opiera się na aktywnej pianie, dzięki czemu nie istnieje ryzyko zarysowania lub chemicznego zniszczenia felg ani lakieru.

W pełni bezpieczne są także delikatne alufelgi. Na powierzchniach pionowych aktywna piana utrzymuje się aż do dziesięciu minut, rozpuszczając gromadzące się stale na oponach uporczywe zabrudzenia. Evron Tire Cleaner jest więc środkiem pielęgnacyjnym o przedłużonym działaniu – jego długi czas utrzymywania się na powierzchni opony sprawia, że preparat wnika w zagłębienia, gruntownie penetrując powierzchnie gumowe. Preparat jest przy tym bardzo łatwy w zastosowaniu, ma wygodną formę sprayu – aby rozpuścić zabrudzenia, wystarczy nanieść go na powierzchnię opony i odczekać kilka minut.

Evron Tire Cleaner sprawdza się przy tym doskonale nie tylko jako środek do czyszczenia opon, ale także jako uniwersalny preparat czyszczący elementy gumowe. Guma jest materiałem porowatym, brud gromadzi się także w jej wnętrzu. Evron Tire Cleaner wnika głęboko w dowolne czyszczone powierzchnie gumowe, usuwając nawet niewidoczny kurz i brud. Opony i inne powierzchnie gumowe są dzięki Evron Tire Cleaner nie tylko doskonale oczyszczone, ale też odtłuszczone. Pozwala to na nanoszenie na opony odżywek, które skutecznie wnikają tylko w czysty materiał. W ten sposób Evron Tire Cleaner nie tylko czyści opony, ale także znacznie przyczynia się do wydłużenia ich trwałości i wartości użytkowej. Prawidłowa pielęgnacja opon jest więc ważna również dla Twojego bezpieczeństwa.

Zastosowanie produktu: opony samochodowe, elementy gumowe

Właściwości produktu: bezpiecznie i skutecznie usuwa zanieczyszczenia

Sposób użycia

  • Preparat gotowy do użycia
  • Dokonać aplikacji i pozostawić na ok. 5-10 minut
  • Wyczyścić za pomocą szczoteczki, pędzelka lub innego czyściwa
  • Spłukać powierzchnię dokładnie wodą pod wysokim ciśnieniem
  • Aplikację wykonać tylko w wentylowanym pomieszczeniu
  • Unikać bezpośredniego narażenia na słońce.

Tire Cleaner 0,5 L

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Elementy gumowe
Opony samochodowe
Właściwości produktu
Bezpiecznie i skutecznie usuwa zanieczyszczenia
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło