• Nowy

Strong Wheel Cleaner 0,5L

Evron
32,51 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

Evron Strong Wheel Cleaner

Silnie zabrudzone felgi samochodowe potrzebują środka czyszczącego, który działa szczególnie efektywnie, ale nie stwarza zagrożenia dla plastikowych ani metalowych elementów Twojego samochodu. Właśnie taki jest Evron Strong Wheel Cleaner – zaawansowany, wysoce mocno stężony produkt do bezpiecznego i wyjątkowo skutecznego usuwania ciężkich zanieczyszczeń z felg samochodowych.

Mimo szczególnie efektywnego działania tego środka lakier i alufelgi są w pełni bezpieczne. Jego wysoka skuteczność opiera się na nasyconej tlenem pianie, nie ma więc ryzyka powstania zarysowań obręczy. Twój samochód nie jest też narażony na żadne uszkodzenia chemiczne. Evron Strong Wheel Cleaner to środek do felg samochodowych czyszczący ciężkie zabrudzenia, który jest przy tym łatwy w zastosowaniu – wystarczy spryskać zabrudzone powierzchnie i odczekać kilka minut, a aktywna piana rozpuści zarówno trwałe, jak i powierzchniowe zanieczyszczenia. Czyszczenie mocno zabrudzonych felg nie będzie już odtąd dla Ciebie dużym wysiłkiem, nie ma też potrzeby stosowania ostrych szczotek.

Aktywna piana Evron Strong Wheel Cleaner utrzymuje się na felgach długo – aż do dziesięciu minut na powierzchniach pionowych – dzięki czemu z łatwością usuwa z felg długo zalegający brud, pył z klocków hamulcowych, a nawet pierwsze ogniska korozji. To nie tylko zaawansowany, stężony preparat, ale zarazem środek o przedłużonym czasie działania. Częste czyszczenie felg samochodowych jest dla nich środkiem ochronnym, sprawia, że na felgach nie tworzą się uporczywe i niemożliwe już do usunięcia, nieestetyczne wżery. Evron Strong Wheel Cleaner to nie tylko środek do felg samochodowych czyszczący ciężkie zabrudzenia, ale także środek chroniący felgi, dzięki któremu przez długi czas będą one wyglądać jak nowe. Przekonaj się do produktów marki Evron także dlatego, że są to specjalistyczne produkty pielęgnacyjne do samochodów z segmentu premium, polskiej produkcji, stworzone z przyjaznych dla środowiska naturalnego i biodegradowalnych składników. 

PRZECHOWYWANIE: produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temp. powyżej 5 stopni. Trwałość produktu wynosi 24 miesiące od daty produkcji na opakowaniu.

Zastosowanie produktu: Felgi

Właściwości produktu

  • Skutecznie i bezpiecznie usuwa ciężkie zanieczyszczenia
  • Ma wygodny aplikator ułatwiający nakładanie preparatu

Sposób użycia

  • Preparat gotowy do użycia
  • Spryskać felgę i pozostawić na ok. 10 minut
  • Wyczyścić felgę za pomocą pędzelka lub innego czyściwa
  • Spłukać felgę dokładnie wodą pod wysokim ciśnieniem
  • Aplikację wykonać tylko w wentylowanym pomieszczeniu
  • Unikać bezpośredniego narażenia na słońce

Strong Wheel Cleaner

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Felgi
Właściwości produktu
Aplikator ułatwiający nakładanie preparatu
Bezpieczny dla środowiska i w użytkowaniu
Skutecznie i szybko usuwa zabrudzenia
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło