• Nowy

Nature Foam 0,5 L Preparat myjący w postaci aktywnej piany

Evron
24,38 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

Evron Nature Foam 0,5 L Preparat myjący w postaci aktywnej piany

Jeśli szukasz skutecznego preparatu do bezdotykowego, wstępnego mycia samochodu, skorzystaj z oferty produktów naszej marki Evron. Aktywna piana z neutralnym pH Evron Nature Foam powstała z myślą o wymagających klientach, którzy szukają łatwego w użyciu środka do czyszczenia powierzchni aut. Produkt ten stworzony został w oparciu o innowacyjną formułę bazującą na aktywnych środkach powierzchniowo czynnych, które doskonale wnikają w powłokę karoserii, docierając nawet do najsilniejszych zabrudzeń.

Aktywna piana do mycia samochodu Evron Nature Foam wyróżnia się także prostym sposobem aplikacji (produkt należy nanosić bezdotykowo, za pomocą pianownicy). Co więcej, środek ten jest całkowicie bezpieczny zarówno dla użytkowników, jak i dla środowiska i dla pojazdów. Aktywna piana z neutralnym pH Evron Nature Foam jest całkowicie bezpieczna dla wszystkich rodzajów powłok zabezpieczających karoserię, wosków itp. Konsystencja tej aktywnej piany do mycia samochodu jest lekka, jednak może różnić się w zależności od natężenia produktu.

Środek charakteryzuje się także przyjemną kompozycją zapachową, dzięki czemu cały proces mycia jest przyjemny i bezproblemowy. Aktywna piana do mycia samochodu Evron Nature Foam to tylko jeden z produktów. Poznaj całą kolekcję środków do pielęgnacji samochodów, a z pewnością znajdziesz dokładnie taki produkt, który będzie doskonałą odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. 

Sposób użycia:

  1. zaleca się rozcieńczyć produkt w proporcjach od 1:5 do 1:5,
  2. roztwór należy nanieść przy użyciu pianownicy (zaczynając od dołu do góry samochodu, by uniknąć powstawania zacieków),
  3. ok. 5-8 minut należy odczekać, by środek wszedł w reakcję z zabrudzeniami, jednocześnie pamiętając, aby nie doprowadzić do wyschnięcia piany aktywnej,
  4. spłukać auto dużą ilością wody, pod ciśnieniem,

NIE MYĆ SAMOCHODU BEZPOŚREDNIO NA SŁOŃCU.

Nature Foam 0,5 L

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Karoseria
Właściwości produktu
Bezpieczny dla powłok lakierniczych
Neutralne pH chroni wosk i powłoki zabezpieczające lakier
Przepiękna kompozycja zapachowa
Rewelacyjnie usuwa zabrudzenia
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło