Pielęgnacja wszelkich powierzchni EVRON

Prezentowane preparaty do pielęgnacji wszelkich powierzchni odznaczają się wysoką jakością i zostały opracowane na bazie biodegradowalnych składników, skutecznie radzących sobie z trudnymi zabrudzeniami, bezpiecznych w użytkowaniu oraz nietoksycznych. Co równie istotne, kosmetyki uniwersalne EVRON wzbogacono o przyjemne substancje zapachowe, które nie tylko uprzyjemniają pracę, ale także bardzo długo się utrzymują. Skorzystaj już teraz z naszej oferty i ciesz się niezawodnymi kosmetykami z linii premium, skutecznie sprawdzającymi się podczas pielęgnowania oraz mycia samochodów. Wysoka jakość naszych kosmetyków jest gwarantowana przez Vertion oraz specjalistów z branży.

Aktywne filtry

EVRON — idealny kosmetyk samochodowy

Marka EVRON jest przeznaczona dla profesjonalistów, którzy potrzebują wysokiej jakości i niezawodnych kosmetyków premium. Pielęgnacja wszelkich powierzchni z naszymi kosmetykami jest bardzo prosta i skuteczna, a dodatkowo w żaden sposób nie narusza ona struktury materiałów. Przed użyciem preparatu należy go rozcieńczyć zgodnie z informacjami umieszczonymi na butelce. Kosmetyk uniwersalny EVRON możesz bezpiecznie stosować na powierzchniach plastikowych, tapicerkach materiałowych, dywanikach, podsufitce, a nawet skórze. Jego doskonałe właściwości czyszczące z pewnością zachęcą Cię do częstszego korzystania z naszych kosmetyków premium EVRON. Kosmetyki samochodowe dostępne w aktualnej ofercie to świetny i sprawdzony wybór. Przesyłka z zamówionymi przez Ciebie kosmetykami powinna się pojawić w ciągu kilku dni pod wskazanym adresem. Zapraszamy serdecznie do Vertion, gdzie znajdziesz najlepsze kosmetyki samochodowe na rynku!

Czy jest możliwe czyszczenie auta jednym skutecznym środkiem do różnych powierzchni?

Nie masz czasu na czyszczenie auta, a zależy Ci na jego wyglądzie? Znajdziemy złoty środek, który pomoże pielęgnować w łatwy sposób wnętrze i nadwozie.

Uniwersalny płyn do mycia powierzchni w samochodzie

Polska firma Vertion z linią kosmetyczną Evron posiada w swojej ofercie środek uniwersalny All Purpose Cleaner, który ma zastosowanie do różnych rodzajów powierzchni. Jego duża skuteczność nie powoduje żadnych uszkodzeń powierzchni, na których działa w sposób czynny. Specyfik usuwa różne rodzaje zanieczyszczeń i osadów. Na dodatek nie wpływa negatywnie na środowisko, bo w stu procentach jest biodegradowalny.

Ten preparat nadaje się do takich elementów jak szyba, metal czy materiał. 

Produkt ma charakter niskopienny, oparty jest na specjalnej, wymyślonej przez nas formułę, która umożliwia mocne usuwanie brudu przy jednoczesnej ochronie powierzchni. Polecamy.

Kosmetyki premium Evton z oferty firmy Vertion poradzą sobie z każdym rodzajem zabrudzenia. Jeśli nie masz czasu, proponujemy Ci uniwersalne środki, które wyczyszczą każdą powierzchnię. Nadasz blask swojemu autu. Świeżość i czystość są zagwarantowane. 

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło