• Nowy

Fabric Cleaner 0,5 L

Evron
25,19 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

Evron Fabric Cleaner

Evron Fabric Cleaner to preparat do bezpiecznego i skutecznego czyszczenia powierzchni materiałowych, który w profesjonalny sposób zadba o czystość Twojego samochodu. Jest to w pełni skuteczny produkt myjący, który doskonale sprawdzi się również jako preparat czyszczący do podsufitki, boczków drzwiowych. To gotowy produkt przeznaczony do bezpośredniego użycia również w przypadku czyszczenia dywaników wykonanych z materiału.

Evron Fabric Cleaner idealnie sprawdzi się również jako spray do czyszczenia na mokro za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego. Preparat w dokładny sposób czyści i odświeża kabinę, jak również odpowiednio przygotowuje tekstylia do kolejnych zabiegów. Środek do czyszczenia materiałowej tapicerki samochodowej Evron Fabric Cleaner posiada wyjątkową biodegradowalną i sprofilowaną formułę czyszczącą, która opiera się wyłącznie na wyselekcjonowanych, w pełni bezpiecznych składnikach aktywnych. Wyjątkowo skuteczne komponenty czyszczące w łatwy i efektywny sposób pozwalają na usunięcie mało estetycznych plam, które dotychczas trudno było usunąć. Środek do czyszczenia materiałowej tapicerki samochodowej marki Evron to w pełni profesjonalny i bezpieczny sposób czyszczenia różnorodnych powierzchni w samochodzie. Prezentowany produkt dostępny jest w wygodnej pojemności 500 ml, przed użyciem zalecamy odkurzyć czyszczoną powierzchnię. 

PRZECHOWYWANIE: Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temp. powyżej 5˚C. Trwałość produktu wynosi 24 miesiące od daty produkcji na opakowaniu.

Właściwości produktu: bezpieczne i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń

Zastosowanie produktu

  • Tapicerki materiałowe
  • Podsufitki
  • Boczki drzwiowe
  • Dywaniki materiałowe

Sposób użycia

  • Preparat gotowy do użycia.
  • Spryskać czyszczoną powierzchnię, następnie za pomocą szczotki lub mikrofibry usunąć zabrudzenia.
  • Po dokonanej procedurze czyszczenia oraz wyschnięciu powierzchni zalecamy zastosowanie naszego produktu FABRIC COAT, aby długo cieszyć się czystą tapicerką i zabezpieczyć ją przed ewentualnymi zanieczyszczeniami i wodą.

Fabric Cleaner 0,5 L

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Boczki drzwiowe
Dywaniki materiałowe
Podsufitki
Tapicerki materiałowe
Właściwości produktu
Bezpiecznie i skutecznie usuwa zanieczyszczenia
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło