• Nowy

Glass Cleaner Winter 0,5 L

Evron
18,69 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

Evron Glass Cleaner Winter

Specjalnie stworzony preparat do czyszczenia szyb w okresie jesienno-zimowym.

Bezpieczna jazda w trudnych warunkach jesienno-zimowych wymaga częstego, dokładnego czyszczenia szyb Twojego samochodu. Środek do czyszczenia szyb samochodowych zimą musi więc być szczególnie wydajny i szczególnie skuteczny. Skuteczne czyszczenie szyb samochodowych w okresie jesienno-zimowym znacznie przyczynia się do poprawy widoczności na drodze – w trosce o komfort i bezpieczeństwo wybierz więc przeznaczony specjalnie do trudnych warunków produkt klasy premium, środek do czyszczenia szyb samochodowych Evron Glass Cleaner Winter.

Dostosowany jest on do niskiej temperatury szkła oraz specyfiki fizyko-chemicznej powstających jesienią i zimą zabrudzeń. Przeprowadzone wielokrotnie przez producentów samochodów testy wykazują wyraźnie, że zimą płyny uniwersalne nie sprawdzają się, świadczą o tym zresztą także własne doświadczenia każdego kierowcy. Warto wybrać więc specjalistyczny preparat do stosowania w sezonie jesienno-zimowym. Evron Glass Cleaner Winter to przy tym środek do czyszczenia szyb samochodowych, który działa bardzo szybko, trudne warunki sezonu jesienno-zimowego nie spowodują więc strat czasowych ani spóźnień do pracy.

Jest on gotowy do bezpośredniego użycia, nawet w czasie największych mrozów nie wymaga rozgrzania przed zastosowaniem. Jako preparat klasy premium ma on właściwości antystatyczne i nie pozostawia smug – szybkość i łatwość jego zastosowania polega także na tym, że nie musisz już wielokrotnie i mozolnie usuwać smug z powierzchni szyby, którą właśnie przed chwilą czyściłeś. Evron Glass Cleaner Winter dzięki starannej kompozycji składników ma również właściwości odtłuszczające – stosować można go nie tylko na zewnętrznej, ale również na wewnętrznej powierzchni szyb. Preparat do stosowania w sezonie jesienno-zimowym nie musi być nieprzyjemny w użytkowaniu – Evron Glass Cleaner Winter jest bezpieczny dla zdrowia i przyjazny dla środowiska, dzięki czemu nie zmniejsza Twojego komfortu, jeśli stosujesz go wewnątrz samochodu. To środek, dzięki któremu nawet jesienią i zimą szyby Twojego samochodu będą idealnie przejrzyste.

PRZECHOWYWANIE: Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze powyżej 5˚C. Trwałość produktu wynosi 24 miesiące od daty produkcji na opakowaniu.

Zastosowanie produktu: Szyby samochodowe w okresie jesienno-zimowym

Właściwości produktu

  • Idealne właściwości czyszczące i odtłuszczające
  • Nie powoduje parowania szyb

Sposób użycia

  • Preparat gotowy do użycia
  • Preparat można nanieść bezpośrednio na szyby lub na czystą i suchą mikrofibrę
  • Rozprowadzić na szybie kolistymi ruchami w celu dokładnego wyczyszczenia powierzchni

Glass Cleaner Winter 0,5 L

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Szyby samochodowe w okresie jesienno-zimowym
Właściwości produktu
Idealne właściwości czyszczące i odtłuszczające
Nie powoduje parowania szyb
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło