• Nowy

SHINE 22PM Preparat do osuszania i nabłyszczania

Evron
28,45 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

SHINE 22PM jest to bardzo skuteczny oraz wydajny preparat do osuszania i nabłyszczania malatur pojazdów szynowych, autobusów, środków komunikacji miejskiej, aut w procesie autodetailingu oraz innych pojazdów mechanicznych. Zastosowanie polimerów nowoczesnej generacji potocznie zwanych sealantami przyspiesza wysychanie powierzchni po umyciu. Produkt zapewnia najprostszą i najszybszą ochronę powierzchni po umyciu, dlatego można go nazwać błyskawiczną powłoką z natychmiastowym efektem. Częste stosowanie SHINE 22PM przywraca pierwotny połysk oraz zabezpiecza przed niepożądanym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Nie oddziałuje negatywnie na elementy gumowe oraz tworzywa sztuczne i jest bezpieczny dla każdego typu lakieru. Dodatkową zaletą preparatu jest wzmocnienie efektu hydrofobowego i nadanie gładkości lakieru.

SPOSÓB STOSOWANIA

SHINE 22PM przeznaczony jest do natryskowego zabezpieczenia malatur pojazdów szynowych, autobusów, środków komunikacji miejskiej, aut w procesie autodetailingu oraz innych pojazdów mechanicznych, a w tym do: myjni portalowych i tunelowych, myjni automatycznych lub myjni ręcznych.  Preparat wystarczy nanieść i spłukać. Rozcieńczenie od 1: 500 do 1 :1000 w zależności od stanu powierzchni, czyli malatury pojazdu.

PRZECHOWYWANIE

Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze powyżej 5°C. Trwałość produktu wynosi 24 miesiące od daty produkcji na opakowaniu.

Na prośbę klienta są dostępne inne rozmiary opakowań.

SHINE 22PM
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło