• Nowy

Carpet Cleaner 0,5 L

Evron
32,51 zł Brutto
Ilość
favorite_border favorite
Zamknij
favorite_border favorite
 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Polska Firma

 

Bezpieczne płatności

Evron Carpet Cleaner

CARPET CLEANER jest profesjonalnym detergentem do bezpiecznego i efektywnego prania metodą ekstrakcyjną tapicerki materiałowej, boczków drzwiowych, jak również dywaników materiałowych.

Warto dbać o własny samochód, a w tym celu najlepiej skorzystać ze sprawdzonych środków czystości, które nie uszkodzą jego elementów. Evron Carpet Cleaner to profesjonalny preparat piorący do tapicerki materiałowej przeznaczony do w pełni bezpiecznego i co ważniejsze – efektywnego czyszczenia. Proces usuwania zabrudzeń polega na zastosowaniu innowacyjnej metody ekstrakcyjnej. Co więcej, Evron Carpet Cleaner daje możliwość czyszczenia boczków drzwiowych, jak również dywaników wykonanych z materiałów. Ten preparat piorący do tapicerki materiałowej jest niskopieniący, a jego sprofilowana formuła została opracowana z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Do jego produkcji wykorzystano wyłącznie ściśle wyselekcjonowane składniki czyszczące, dzięki czemu środek w skuteczny sposób usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Środek do prania tapicerki materiałowej Carpet Cleaner w krótkim czasie odseparowuje zabrudzenie od włókien materiału, dzięki czemu jest skuteczny i nie uszkadza włókien. Jest to również preparat, który doskonale radzi sobie z tłustymi zabrudzeniami, a jednocześnie jest całkowicie bezpieczny dla czyszczonej powierzchni.

Środek do prania tapicerki materiałowej Evron Carpet Cleaner jest niezwykle mocno skoncentrowanym preparatem czyszczącym, dlatego przed zastosowaniem należy rozcieńczyć go w proporcjach 1:20 lub 1:30. PRZECHOWYWANIE:

Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temp. powyżej 5˚C. Trwałość produktu wynosi 24 miesiące od daty produkcji na opakowaniu.

Zastosowanie produktu:

  • Tapicerki materiałowe
  • Boczki drzwiowe
  • Dywaniki materiałowe

Właściwości produktu

  • Bezpiecznie i efektywnie usuwa zabrudzenia
  • Niskopienna i sprofilowana formuła
  • Spektakularnie odseparowuje brud od włókien

Sposób użycia

  • preparat w formie koncentratu
  • proporcje rozcieńczania z wodą zależne są od stopnia zabrudzenia powierzchni
  • zalecany roztwór do prania ekstrakcyjnego w stężeniu 3%-5%. - po wypraniu i wysuszeniu powierzchni zalecamy zastosowanie naszego produktu FABRIC COAT, aby długo cieszyć się czystą tapicerką i zabezpieczyć powierzchnię przed ewentualnymi zanieczyszczeniami i wodą

Evron to marka przeznaczona dla miłośników auto detailingu. Jeśli chcesz w najlepszy sposób zadbać o swój samochód, wybierz produkty marki Evron. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą środków czyszczących i zabezpieczających.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do wybranej formy kontaktu. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt, który sprosta Twoim wymaganiom.

Nasze produkty charakteryzują się wysoką skutecznością i łatwością użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami marki Evron, które znajdziesz w sklepie internetowym Vertion. Jesteśmy polskim producentem kilku marek, które oferują wysokiej klasy środki czystości. 

Carpet Cleaner 0,5 L

Arkusz danych

Zastosowanie produktu
Boczki drzwiowe
Dywaniki materiałowe
Tapicerki materiałowe
Właściwości produktu
Bezpiecznie i efektywnie usuwa zabrudzenia
Niskopienna i sprofilowana formuła
Spektakularnie odseparowuje brud od włókien
Produkty

z tej samej kategorii

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło