Najlepsze Kosmetyki Samochodowe dla Twojego Auta — Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Zawsze sprawdzaj skład kosmetyków samochodowych

Jednym z najważniejszych czynników, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze kosmetyków samochodowych, jest ich skład. Produkty Evron są znane z wysokiej jakości składników, które są bezpieczne dla powierzchni samochodu. Atutem kosmetyków Evron jest biodegradowalna formuła – są to kosmetyki samochodowe, które pozostawiają wnętrze pojazdu czyste i pachnące, a jednocześnie nie wywierają szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. Profesjonalne środki do czyszczenia wnętrza samochodu oraz auto kosmetyki do karoserii powstają ze specjalnie wyselekcjonowanych składników, które gwarantują skuteczność czyszczenia i szybko usuwają nawet uporczywe zabrudzenia. Kosmetyki samochodowe od Evron to linia produktów, które powstają ze składników pochodzenia naturalnego.

Ważne jest, aby unikać kosmetyków zawierających szkodliwe substancje chemiczne, które mogą uszkodzić lakier, plastik czy gumę. Evron oferuje auto kosmetyki opracowane na podstawie najnowszych technologii, które są delikatne dla powierzchni samochodu, jednocześnie zapewniając doskonałe rezultaty czyszczenia i ochrony.

Kosmetyki do samochodu – jakie produkty oferuje Evron?

Kosmetyki samochodowe są dostępne w różnych formach, takich jak szampony, woski, środki czyszczące, czy płyny do mycia szyb. Przy wyborze kosmetyków samochodowych należy zwrócić uwagę na zastosowanie i specyfikację produktu. Niektóre kosmetyki mogą być dedykowane do konkretnych powierzchni, takich jak plastik, metal czy skóra. Evron ma szeroką gamę produktów, które są odpowiednie do różnych części samochodu. 

Środki do czyszczenia auta w postaci aktywnej piany Evron Active Foam to preparaty przeznaczone do wstępnego, bezdotykowego mycia auta. Wystarczy rozcieńczyć produkt zgodnie z instrukcją i nanieść go na samochód, a następnie pozostawić na kilka minut. Po tym czasie pianę wystarczy spłukać. W razie silnych zabrudzeń warto sięgnąć po All Purpose Cleaner, czyli preparat o skoncentrowanej niskopiennej formule czyszczącej. Jest to środek idealny do mycia karoserii, felg, uszczelek, podsufitek i elementów plastikowych. 

Do plastikowych elementów przeznaczony jest również Interior Dressing, który służy do mycia i impregnacji kokpitu. Środki do czyszczenia wnętrza samochodu od Evron pozostawiają świeży i piękny zapach, który utrzymuje się naprawdę długo. Wszystko dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom pochodzenia naturalnego. Olejki roślinne tworzą ochronny film, zabezpieczający przed zarysowaniami i promieniowaniem UV. 

Kosmetyki do czyszczenia wnętrza samochodu to także Leather Cleaner o neutralnym pH, idealny do czyszczenia skór naturalnych i syntetycznych oraz Carpet Cleaner przeznaczony do tapicerki materiałowej i dywaników samochodowych. Ekstrakcyjna metoda czyszczenia polega na odseparowywaniu drobinek zanieczyszczeń od włókien materiału bez uszkodzeń, jakie mogłyby powstać na skutek szorowania. 

Jeśli natomiast szukasz skutecznego preparatu do mycia szyb to wybierz Glass Cleaner od Evron, który dostępny jest w dwóch wariantach, czyli zimowym i letnim. Są to preparaty dostosowane do temperatur panujących o różnych porach roku i specyfiki zabrudzeń. Auto kosmetyki do szyb mają właściwości antystatyczne i nie pozostawiają smug oraz niwelują zjawisko parowania szyb.

Profesjonalne kosmetyki do samochodu do zadań specjalnych

W katalogu produktów Evron dostępne są także środki do czyszczenia samochodu do zadań specjalnych, na przykład Bloody Rim, czyli preparat do mycia felg. Środki do auto detailingu skutecznie usuwają niemetaliczne cząstki, a dzięki formule, która intensywnie zwilża czyszczone powierzchnie, brud ulega szybkiemu rozpuszczeniu. Preparat zmienia barwę na czerwono, co jest wynikiem reakcji z zanieczyszczeniami i pozostawia ochronny film zapobiegający przed zabrudzeniami i zarysowaniami.

Jeśli chcesz usunąć pozostałości owadów z szyb, nadwozia lub elementów plastikowych, to koniecznie sięgnij po Evron Insect Remover. Środki do mycia samochodu z zabrudzeń drogowych i owadów wnikają w zanieczyszczenia i je rozpuszczają, nie niszcząc jednocześnie czyszczonych powierzchni. Polecamy także środki do pielęgnacji auta, dzięki którym wyczyszczona tapicerka na długo zachowa nienaganny wygląd – Evron Spray Magic Wax to preparat o właściwościach hydrofobowych i hydrofilowych, który skutecznie zabezpiecza karoserie samochodu, obniżając ryzyko wystąpienia korozji, a lakier zyskuje właściwości samoczyszczące. Profesjonalne kosmetyki do auta gwarantują długotrwały efekt czystej karoserii. 

Do usuwania uporczywych zapachów polecamy kosmetyki do czyszczenia wnętrza samochodu Odor Off Microbidicial o właściwościach mikrobójczych. Kosmetyk szybko, skutecznie i w sposób trwały niweluje przykry zapach i pozostawia wnętrze pachnące. Kosmetyki do wnętrza samochodu od Evron to gwarancja skuteczności działania, nawet w ekstremalnych sytuacjach.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło